انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-12-2013، 10:01)|: Aytin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام من همون آیتین ام .. هعی خدا .. |:

ايتين كيه؟....../
(06-12-2013، 10:04)|: Aytin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آواجون  !!

اینجآیی عآیا؟؟
هستم :|
(06-12-2013، 10:05)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-12-2013، 10:01)|: Aytin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ايتين كيه؟....../

تلمآ یا همون مونآ .. تو دیه چرآع ..

مآ مثلا باهم دوس بودیم .. Angel مرآمتو ...

همون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=91539

همون اتفآق قبل واسم افتآدع .. :/
+++++++++++خــــــــدافـــــــــظ+++++++++
ای خدا..!!!!!

یه آواتار درست و درمون پیدا نمیکنم|:
(06-12-2013، 10:07)|: Aytin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-12-2013، 10:05)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ايتين كيه؟....../

همون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو تلمایی؟ :/
و همون ناردین؟ :/
کدوم اتفاق؟
(06-12-2013، 10:06)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-12-2013، 10:04)|: Aytin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آواجون  !!

اینجآیی عآیا؟؟

یه مشکلی واسم پیش اومدع .. بآ پ.خ هم نمیوتنم بگم ..

حسآب من توسط یه نویسنده Hک شدع .. فک کنم .. قبلن هم اتفاق افتآدع بود ..چیکا کنم |:
(06-12-2013، 10:07)|: Aytin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ايتين كيه؟....../

عع ایتین :|
جه اتفاقی افتاده بود مگه؟؟؟؟:|
یه نویسنده بود به اسم ☻امیرحسین☻ ؛فک کنم بآز Hک کردع حسابمو ..

قبلن هم این کآرو کرده بود .. |:
(06-12-2013، 10:09)|: Aytin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-12-2013، 10:06)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
آواجون  !!

اینجآیی عآیا؟؟

یه مشکلی واسم پیش اومدع .. بآ پ.خ هم نمیوتنم بگم ..

حسآب من توسط یه نویسنده -- شدع .. فک کنم .. قبلن هم اتفاق افتآدع بود ..چیکا کنم |:
رمزتو نداری؟ :|
اوووف اوله صبحی .. واضح حرف بزن -_-