انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حمایت رضاصادقی ازامیرتتلو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رضا صادقی : سلام به همه دوستان ساده صبور

همیشه گفتم و باز هم میگم كه مهم نیست كجای جهان هستیم و كی هستیم ، مهم اینه كه كنار هم باشیم ، حالا هر كسی هستیم ..
متاسفانه با خبر شدم یك جون هنر دوست ایرانی به نقلی بخاطر موزیك ویدئو بازداشت شده .. ای كاش جای
این مودل برخورد ها كه در شأن جون سرزمینم نیست راهی براش باز میكردیم كه بتونه هنرشو به مردمش بهتر نشون بده ...
این جونایی كه میگن بهشون زیر زمینی به خداوندی خدا اگه بهشون فرصت بدیم بیان روی زمین میتونن هنر این سرزمین رو بالا ببرن ..
امروز دلم سوخت برای امیرحسین مقصودلو(تتلو) كه اسم مجرم و دستگیری رو براش بكار بردن ...
امیر حسین شاید موزیكش باب سلیقه من نباشه اما هموطن منه برادر خاكی منه ... فرصت بدیم برای امیر حسین ها نه اینكه دستگیرو توبیخ و تنبیه ...

چند وقت پیش یه تصویر دیدم از امیر حسین و لذت بردم كه از سختترین شرایط زندگی خودش رو در اورد و تلاش كرد ...
امیدوارم شرایطی پیش بیاد كه موسیقی و ادمهاش حالا در هر سطحی بیشتر از نگرانی ممنوعیت و دستگیری ، ازاد اندیش به جهانی شدن برسن ... خیلی ها با این حرفام مخالفن اما من بعد از ٢٠ سال سابقه موسیقی از یك برادر و هنر مند ایرانی حمایت میكنم ...
خدا خودش بهتر میدونه كی مجرمه و كی .....

اینم عکس از  پیغام رضا صادقی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمایت رضاصادقی ازامیرتتلو 1

برای دیدن عکس با سایز اصلی روی عکس کلیک کنید

اینم سندش برای اثبات این موضوع برای دیدن روی لینک زیر کلیک کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مربوط به حمایت رضا صادقی از امیر تتلو در فن پیج رسمی رضا صادقی در فیس بوک
Heart ایووووول...فدایی داره...Heart