انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خداحافظی رسمی امیر تتلو از دنیای موسیقی ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
متن خداحافظی امیر تتلو (این متن به فارسی بازگردانی شده) :امیر تتلو در پیج رسمی اش رسمآ از دنیای موسیقی خداحافظی کرد...

شب بخیر گفتم ولی خوابم نبرد !!! با موبایل نمیتونم فارسی بنویسم ولی باید بگم امروز یه روز معمولی نیست .!! یه حسی داشتم که باید این تتو رو میزدم!!
من رسما امروز از موزیک خداحافظی کردم!!!اونایی که منو دوست دارن باید منو درک کنن که من زندگیمو براشون گذاشتم !!!
صبح تا شب تو اینترنت و استدیو و باشگاه بودم ولی انتظار داشتم لاعقل از خونه خوبه یه تقدیر می شد و تو شبکه های ایران پخش می شد!!!
چند سال عین خـر بدوام و فحـش بشـنوم ! من میخوام برم یه جایی دور که فقط خودم باشم و خودم !!!
یعنی یه شبکه یه شرکت نباید حمایت میکرد از مــا ؟! واسه چی بخونم وقتی شهرام صولتی با لب های پروتزیش از من بیشتر پـخش میشه ؟ !
واسه کی از تـه دلم بنویسم وقتی کنــسرت انـدی میرن پری پریا و آهای حنا گوش میدن و من باید بشینم تو خـونه واسه دوستام بخونم!!!
یعنی ارزش مغـز در رفته از ای بری باخ بری باخ بیشتر نبود که باید یکی بیاد بگه اقا من اسپانسر میشم ویدیوشو بساز ؟!؟!
یکی هم که میاد وسطش میرینه نمونمش زیاده اسم نمیبرم !!!خلاصه منم زندگی دارم الان میبینم ۱۲ سال کار کردم یه خونه از خودم ندارم !
خوب من زندگی نمیخوام ؟! زن نمیخوام ؟! خوب من آدم نیستم ؟!
خیلی نـامردیه اگه بچـه های تتلیتی حرفامو نفهمن و بهم حق ندن ! ! !
.
.
سپاس + نظر یادتون نره
ممنون..
Heart
چرا خالی میبندی خودش گفته بود میخواد تازه مجوز بگیره
بعدشم مگه فوتباله که خدافظی کنه اخه میخواد بخونه نمیخواد بدو که
اینا رو تازه گفته؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
مگه نگفت میخواد مجوز بگیره؟؟؟
نه آخه چراcryingcryingcrying
دروغ محضه

ولی اگه بره مگه چی میشهDodgy
:cool::cool:من الان زنگ زدم بهش دروغه بابا
انقد شایعه راجب امیر زیاد شده آدم میمونه کدوم رو باور کنه/:
من خودم همين الان تو فيس بوك ديدم جرا حرف مف ميزني ؟؟
وآی ..

خدآی من .. !!

امیدوآرم شآیعه ای بیش نبآشه ..

نع .. امیر .. محکمتر از این حرفآست .. به این رآحتیا نمیبُرع .. p336
چقدر نامردوچــ.... شايدمـــ حيقيتــ باشهــ....*
صفحه‌ها: 1 2