انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این از اون وقتاییه که من جوش میارم از دست بعضیا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مهم نیست که ناراحت بشین یا نه میخاین ده تا اختار بهم بدین میخاین هم بندازینم بیرون (مهم نبست چون دوباره ثبت نام میکنم).بعضیا هستن که تا از یه مطلبی خوششون نیومد یا مینویسن  بی کیفیت(فقط همین حرفو بلدن بزنن)یا اخطار میدن یا میگن گزارش شد .
مثلا خودم یه مطلب گذاشته بودم در مورد اینکه خواهرم قراره به دنیا بیاد (که به کوری چشم بعضیا به دنیا اومد) واقعا براشون متاسفم فقط یه نفر گفت مبارکه.بقیه هم گفتن مبارکه اما پشت بندش یا گفتن به ما ربطی نداره .این جا جاش نبود.گزارش شد.2 تا اخطارم گرفتم مطلب مو هم حذف کردن. اینم احساسات من در اون موقع::tnp:pou:ozer:Confusedwrdft::angry2::kar::97:5vahidrk
اینم 2کلام حرف حساب من:یه جایی هست که وقتی میری مطلب بزاری نوشته گفت وگوی آزاد یعنی هرچی میخای بنویس .ممکن حرف دلت باشه ممکن بخای همین جوری یه چیزی نوشته باشی.فرقی نمی کنه هرچی میخای میتونی بنویسی.اما بعضیا هستن که فکر میکنن یا باید یه مطلب خاصی باشه یا دیگه بدرد نمیخورهمش می نویسن بی کیفیت.حالا ببینین چند نفر به این مطلب یا اخطار میدن یا میگن به کیفیت یا حذفش میکنن
بـــxـــیـــxــکــــxــفــــxـــیــــــxــــــــت
دیدین این یه نمونش بود
موافقم باهاتSleepy