انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دخترای موردعلاقه ی ss501
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
کیم هیون جونگ:
"من از دخترایی خوشم میاد که زیبا.باملاحظه.پاک و مهربون باشن و به عنوان یه دوست خوب بتونی روشون حساب کنی"
دخترای کره ای مورد علاقه هیون

Lee Hyori

Jeon ji hyun

Hwang bo

حالا ژاپنی

Takeuchi yuko

و آمرکایی

Angelina jolie

هیو یونگ سنگ

"من دخترایی رو دوست دارم که با نمک.باهوش و فهمیده باشن و راحت بشه باهاشون ارتباط برقرار کرد"
کره ای ها

Song hye gyo
Moon geun young

Sung yuri

Kim taeyeon

ژاپنی

Fujimoto miki

کیم کیو جونگ:

"من دختری رو می پسندم که خوش قلب و مهربون باشه و لبخندپاک و خالصی داشته باشه...از دخترایی که موی کوتاه و صورت گرد دارن خیلی خوشم میاد"

کره ای

Yoobin

Oh se jung

Kim tae hee

ژاپنی

Yui

پارک جونگ مین:

"من دختری رو دوست دارم که راحت بشه باهاش کناربیای...یه نفر که باهاش احساس خوشحالی بکنم...مثل یه دوست برام باشه...یه نفر مثل خودم!!!!!!"

کره ای

Go so young

آمریکایی

Jessica alba

کیم هیونگ جون:

"من از دختری خوشم میاد که مستقل باشه!و نسبت به کاری که انجام میده مصمم و جدی باشه"

کره ای

Boa

Han ga in

Park ye eun

ژاپنی

Ueto aya

آمریکایی

Cameron diaz

سپاااااااااااس ونظرBig Grin
وااااااااااای خیلی گلن!!
مرسی عزیزم!!!
(14-12-2013، 19:38)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وااااااااااای خیلی گلن!!
مرسی عزیزم!!!
فراترازگلن!
اصن اینامصداق کاااااااااااامل پسرن فراترازگلن♥♥♥♥
Dodgy
(14-12-2013، 20:41)RASHIN 2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Dodgy
اسپم ممنوع گلمBig Grin
735 ممنون735
(14-12-2013، 20:39)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2013، 19:38)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وااااااااااای خیلی گلن!!
مرسی عزیزم!!!
فراترازگلن!
می نام کلمات جدیدبه کارمیبری!!مصداق!!!
(22-12-2013، 18:09)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2013، 20:39)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
وااااااااااای خیلی گلن!!
مرسی عزیزم!!!
فراترازگلن!
می نام کلمات جدیدبه کارمیبری!!مصداق!!!
بحله.....!
بالاخره علم هرروزپیشرفت میکنه دیگه.....!Sleepy
واااااااااااااااااااااااااای توروخدا!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من که عین توشنقول نیسمSleepySleepy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5