انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس های کارتون انگری بردز ( طرفداراش حتما بیان )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اینم از 5 تا عکس از این کارتون ، بازی پر طرفدار

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس های کارتون انگری بردز ( طرفداراش حتما بیان ) 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من انگری بردز رو کارتونشو دوس ندارم ولی بازیش ادمو سرگرم میکنه بذار تعریف کنم:
یه بار رفتم مهمونی خونه داییم بعد حوصله سرید موبایلمو گرفتمو شروع کردم به بازی انگری بردز هیچی تا موقع شام همین موبایل دستم بود بدجوری سرگرمم کرده بودBig GrinTongue
(25-12-2013، 19:41)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من انگری بردز رو کارتونشو دوس ندارم ولی بازیش ادمو سرگرم میکنه بذار تعریف کنم:
یه بار رفتم مهمونی خونه داییم بعد حوصله سرید موبایلمو گرفتمو شروع کردم به بازی انگری بردز هیچی تا موقع شام همین موبایل دستم بود بدجوری  سرگرمم کرده بودBig GrinTongue

موافقم Sleepy
بازیش خیلی جالبه! Heart