انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لطفا همه نظر بدن/کاره ایرانی ها باصفحه ی فیسبوک مسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به دوستانه گلم

همتون خبر دارید که ایرانی ها با صفحه ی فیسبوک مسی. بازیکن بزرگه فوتبالی که همه دوستش داریم چه کردن !!!
میخواستم بپرس که نظر شما راجبه این کاری که کردن چیه؟؟؟

لطفا همه نظر بدن

سپاس نشانه ی شخصیته شماست
کار خعلی زشتی انجام دادن:-\
خخخخخخخخ حقش بودا!!!!!!!!ولی بهتر بود این کارو نکنن...اون لحظه ما ایرانیا از گل زدن مسی ب ما داغ بودیم واسه همین هرچی از دهنمون دراومد نثارش کردیم!!!TongueTongueBig Grinبلاخره باید خالی میشدن دیگ!!!!!!ولی میگگگگم این کارو نمیکردن خیلی بهتر تر بودSleepyBig Grin
خیلی کار زشتی بود ! :-\
آبرو نذاشتن برامون با این کارشونDodgy
اونوقت میگن:
چرا اسم ایرانیا بد در رفته
Undecided
نه مسی طوریش شد نه کس دیگه ای فقط ایرونیا اسمشون به بی احترامی در رفته و خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلیهم زشت بودAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry ولی من از مسی تغازای ببخششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش​شششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش​شششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش​شششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش​شششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش​ششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش                                   کردم و اونم گفت خیلی ب دل نگرفتم مکالمشم بعدا براتون میزارم که ببینید

(25-09-2014، 17:13)mobina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آبرو نذاشتن برامون با این کارشونDodgy
خدایییییییییییی ایرانیا با اینکارشون رییدن بهمون
چمیدونم ولی حقش بود خوووو من اشکم در اومد وقتی گل خوردیم اخه دقیقه نود؟؟؟؟؟
همچین جالب قهویی شدیمSleepy
قدیمیه هاDodgy
صفحه‌ها: 1 2