انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گالری خاطرات انجمن فلش خور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
درود دوستان عزیز.
من یه گالری خاطرات برای شما ساختم امیدوارم خوشتون بیاد.
شما هم اگه میخواهید تو این گالری قرار بگیرید باید راه طولانی رو طی کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://poyajoman1.tk/page/khaterateflashkhor
لذت ببرید خودشم زحمت کشیدم سپاس لطفا از یاد نره.SleepyUndecided
از مدیر کل هم اجازه گرفتیم و تبلیغ حساب نمیشهSmile
عكس سروشم مي زاشتي بد نبود Undecided
(19-05-2012، 9:23)نگار خوشگله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ايشون يه آدمه پارتي باز هستن!Sleepy

عكسه واقعيمو رو هات ميلم گذاشتم! بگرد پيداش كن!Confuseds32:
ااااااا پ من چی منم میخوام برای من هم باید بزرگ باشه اواتارمااااااا Big GrinTongueاسم واقعیمم فاطمه هستش.
من سارا!!!!!!
نام کاربریم امتیس سارا!!!!!
خاطره!!!!!!
نمیدونم چی بعدا خاطره هم میگم!!!!!
(19-05-2012، 9:49)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-05-2012، 9:23)نگار خوشگله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ايشون يه آدمه پارتي باز هستن!Sleepy

عكسه واقعيمو رو هات ميلم گذاشتم! بگرد پيداش كن!Confuseds32:
عزیز من من نام شما رو تو اون جا گزاشتم بعد دیدم صفحه قاطی کرد برداشتم فکر کنم از خوشگلی نام شما باشهBig GrinSleepy

دوستان تو ضیح کامل بدید تا در اون صفحه قرار بگیرید
*RANGO*
اسم واقعیم علیرضا ...
عکسمو بزرگ بذار اگه میشه ....
خاطره .... یه زمانی هرچی پست می ذاشتم سلطان پاک میکرد !!!!
واييييييييييييييييييييي چه خوبه اين جاها پويا جان HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart:hje::hje::hje::hje::hje::hje::hje::hje::hje::hje: اسم واقعيم محمدرضا ست عكس منو اگه ميشه بزرگ كن ازت ممنون ميشم SmileSmileSmileSmileSmile
اخ جون منم هستمBig GrinTongueHeartخیلی خوشحا شدم فقط من کی درخواست دارمBig GrinExclamationولی عیبی نداره به هرحال میخواستم باشمHeartچراکوچولوامExclamation
منم فرامرز1373
اسمم فرامرزه
خاطرات تا دلت بخوای
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12