انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اولین ارسال من
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با نزدیک شدن به سال 2014 و عرضه گوشی‌های جدید بگذارید نگاهی به محصولات سال گذشته میلادی بیاندازیم و با بهترین آنها آشنا شویم.
همانطور که پیش‌بینی می‌شد بهترین گوشی‌های سال جاری باز هم از سوی برندهای مطرح این صنعت عرضه شد که از ان جمله می‌توان به آی‌فون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5S با قابلیت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسکن اثر انگشت، گوشی قدرتمند گلکسی S4 و مدل پر امکانات Motorola Droid Maxx اشاره نمود.
مابقی محصولات از سوی تولیدکنندگان آشنای این حوزه عرضه شدند که در ادامه به تک تک آنها اشاره خواهیم کرد.

12 گوشی فوق‌العاده سال 2013:
از جمله محصولاتی که در سال 2013 مورد توجه کاربران قرار گرفت می‌توان به HTC One و LG G2 اشاره نمود. پس از اینها نوبت می‌رسد به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشی‌هایی که به همراه ویژگی خاصی وارد بازار شدند و از آن جمله می‌توان به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lumia 1020 اشاره نمود که به همراه یک دوربین 41 مگاپیکسلی وارد بازار شد و پس از آن Motorola Moto X که بسیار انطباق‌پذیر بود.

Galaxy S4
گوشی Galaxy S4 یکی از بهترین گوشی‌های اندرویدی سال 2013 بود که به همراه امکانات نرم‌افزاری متنوع، پردازنده چهار هسته‌ای و یک دوربین 13 مگاپیکسلی بسیار قدرتمند وارد بازار شد.
اولین ارسال من 1
Nexus 5
نکسوس 5 یکی از گوشی‌های اندرویدی گوگل است که با امکانات قابل توجه خود نظیر نمایشگر 1080p، ارتباط LTE و جدیدترین نسخه اندروید به نام Android 4.4 KitKat مورد توجه و استقبال خوب کاربران قرار گرفت.
اولین ارسال من 1
Motorola Droid Maxx
گلایه‌ای که اغلب کاربران در مورد گوشی‌های هوشمند خود دارند آن است که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باتری آن هیچگاه تا پایان روز دوام نمی‌آورد و پس از اندکی کار کردن شارژ خالی می‌کند. خوشبختانه گوشی Motorola Droid Maxx این مشکل را برطرف نموده و باتری آن تا 48 ساعت دوام می‌آورد. دروید مکس یک گوشی خوب با امکانات بالا است اما متأسفانه در بدو عرضه قیمت بالایی داشت و همین مسأله یکی از نقاط ضعف آن بود.
اولین ارسال من 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیفون 5S
آیفون 5S در مقایسه با مدل قبلی خود امکانات چندان متمایزی ندارد با این حال به خاطر بهره‌مندی از پردازنده 64 بیتی خود با نام A7، یک دوربین پیشرفته و اسکنر اثر انگشت مورد استقبال بی سابقه کاربران قرار گرفت. این سیستم اسکن که از آن تحت عنوان TouchID یاد می‌شود در نوع خود نخستین نیست اما به جرأت می‌توان گفت که بهترین است.
اولین ارسال من 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lumia 1020
اگر از علاقمندان به عکاسی هستید این گوشی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. یک دوربین 41 مگاپیکسلی به همراه فلش زنون و لنز Carl Zeiss مهم‌ترین امکانات این دوربین یا بهتر بگوییم گوشی را تشکیل می‌دهد.
اولین ارسال من 1
HTC One
زمانی که حرف از ظاهر یک گوشی می‌شود هیچ مدلی با HTC One برابری نمی‌کند. بدنه تمام آلومینیوم این گوشی و طراحی یک دست آن از جمله نقاط مثبتی است که تنها با یک نگاه مورد توجه شما قرار می‌گیرد. اما قطعات داخلی این گوشی هم قابل توجه است از جمله آنکه یک پردازنده چهار هسته‌ای Snapdragon 600، دوربین UltraPixel، و رابط کاربری جدیدش به نام Sense برای آن در نظر گرفته شده است.
اولین ارسال من 1
LG G2
اگر تا به امروز گوشی‌های هوشمند الجی را جدی نمی‌گرفتید اکنون زمان آن رسیده است که در تصمیم‌گیری خود صرف نظر نمایید. این گوشی به همراه پردازنده قدرتمند Snapdragon 800، نمایشگر 5.2 اینچی 1080p و یک دوربین بسیار سریع وارد بازار شد و اگر اینها به نظرتان جالب نمی‌آیند باید بگوییم که دکمه‌های جانبی بدنه به قسمت پشتی آن منتقل شده‌اند.
اولین ارسال من 1
Galaxy Note 3
این گوشی که عنوان پادشاه فبلت‌ها را به خود اختصاص داده است به همراه نمایشگر 5.7 اینچی، قلم نوری S، نرم‌افزار عالی و بسیاری امکانات جالب توجه دیگر وارد بازار شد.
اولین ارسال من 1
Pantech Discover
امکانات جالب توجه این گوشی اندرویدی عبارتند از اسپیکرهای قدرتمند آن در طرفین، ساختار ارگونومیک و قیمت رقابتی و مقرون به صرفه که قطعا مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت.
اولین ارسال من 1
Motorola Moto X

شاید Moto X قدرتمندترین گوشی موجود در بازار نباشد با این حال به همراه امکانات قابل توجهی وارد بازار شده است که از آن جمله می‌توان به پردازنده S4 Pro و Adreno 320 و قابلیت ارائه فرامین صوتی آن اشاره نمود. با این حال مهم‌ترین ویژگی این گوشی انطباق‌پذیری بالای آن است؛ کاربران می‌توانند با ورود به برنامه Moto Maker ظاهر و رنگ گوشی‌های خود را تغییر دهند.
اولین ارسال من 1
Nokia Lumia 925
زمانی که حرف از طراحی گوشی به میان می‌آید انواع فلزی صدرنشین جدول محبوب‌ترین‌ها می شوند و لومیا 925 عنوان بهترین را به خود اختصاص می‌دهد. بدنه آلومینیومی یک دست، دوربین 8.7 مگاپیکسلی PureView با عملکرد بسیار عالی حتی در نور کم از جمله امکانات این گوشی به شمار می‌رود.
اولین ارسال من 1
LG Optimus G Pro
این گوشی زیبا با نمایشگر 5.5 اینچی 1080p فول اچ‌دی، پردازنده Snapdragon 600 و دوربین 13 مگاپیکسلی خود یکی از بهترین مدل های هوشمند عرضه شده توسط کمپانی ال‌جی است. قیمت مناسب و مجموعه‌ای از ابزارهای نرم‌افزاری مناسب از دیگر نقاط قوت این گوشی است.
اولین ارسال من 1
هیش کس نیست بی کیقیت
(17-12-2013، 23:05)سامینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیش کس نیست بی کیقیت
چی میگی ؟؟؟ زنگ بالایو بزن
تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبلیغ

کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزارش
(18-12-2013، 9:10)MR MAHDI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبلیغ

کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزارش
برادر از اینا تو فلش خور خیلی زیاده بعد مدیرا به اینا چیزی نمیگنSleepy
کلا سامسونگ بهترینه
 چـہ قدر قشنگ بودלּ! Heart
با این که اولین تاپیکت بود ولی عــآلی بود
ســآمسونگ ها از همشون بهترن(:
(18-12-2013، 9:10)MR MAHDI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میشه بگین کجاش تبلیغه؟؟
شما یا مفهومه تبلیغو نمیدونی یا از الکی گزارش کردن خوشت میاددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین ارسال من 1