انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جاستین بیبر در آستانه ی بازنشستگی...( ): )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
جاستین بیبر در آستانه ی بازنشستگی...( ): ) 1[/color]

خبـر سـآیت هـآلیوود دیـلی...

جاستین بیبر طی اطلاعیه ی جدیدی اعلام کرده قصد داره پس از انتشار آخرین آلبوم از خودش از دنیای خوانندگی خداحافظی کنه . جاستین روز سه شنبه در مصاحبه ای جدید با رادیو Power 106 اعلام کرد آلبوم بعدی او آخرین البومش خواهد بود و بعد از اون اعلام باز نشستگی خواهد کرد .
درهنگام شنیدن این حرف به یک باره مجری برنامه Kurt Alexander با تعجب از جاستین پرسید چی ؟ درحالی که نفس های بریده بریده ی جاستین در هنگام دادن این خبر قابل لمس بود.
با این حال در حالی که جاستین در ابتدا از تصمیم خود مطمئن به نظر میرسید در ادامه انگار حس میشد جاستین از تصمیم خودش کمی عقب نشینی کرده ... جاستین گفت : من میخوام یک خواننده ی واقعی باشم و موزیک خودم رو به بلوغ کامل برسونم .
در ادامه جاستین گفت من در اینجا فقط برای فن ها و موزیکم حضور پیدا کردم . با این حال TMZ میگه که جاستین فقط هدفش شوخی بوده و قصد خداحافضی نداره...
جاستین ادامه داد : مردم فک میکنن من آدم مغروری هستم در حالی که اصلا اینطور نیست ...
من 19 ساله هستم و اشتباهات غیر قابل انکاری رو تا اینجا انجام دادم !
با این حال روز کریسمس قرار هست مستند جدید جاستین بیرون بیاد .اعلام شده که جاستین قصد داره در این مستند از زندگی خودش بگه . جاستین همچنین گفت من با هوادارام این کار رو شروع کردم و با اونا هم تموم خواهم کرد .
ارزش فعلی جاستین بیبر $130 million تخمین زده شده ...
واقعا؟؟؟

جاستینO__o

از یه نظرهم خوبه چون مردم دیگه انقد نفرینش نمیکنن

ینی جاستین هم به خاطرات پیوست؟؟؟

ولی خب کارش درسته چون میگه میخوام یه خواننده ی بالغ بشم خودشم اشتباهاتش رو قبول داره

آورین جــآستین^__^
خوب اگه بره که خیلی بهتره
ولی مگه فوتباله که خدافظی میکنن این خوانندگان؟
عینکو:cool:خدارو شکراگه بره راحت می شیمAngel
یــــــــــــــــــو هـــــــــــــــــــــوTongue
اون کلنگ چیه به شلوارش اویزونه0___0
اینقد پش سر عخشم نحرفید-_-
خیلی دوسش داشتم ولی از وختی فهمیدم شیطان پرسته ازش متنفر شدم .. ):
(10-01-2014، 13:21)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی دوسش داشتم ولی از وختی فهمیدم شیطان پرسته ازش متنفر شدم .. ):
شیطان پرست نی همش شایعس-_-
الهی آمین
صفحه‌ها: 1 2 3