انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس کریسمس ۲۰۱۴ با ترجمه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
اس ام اس کریسمس ۲۰۱۴ با ترجمه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس کریسمس ۲۰۱۴ با ترجمه 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس کریسمس ۲۰۱۴ با ترجمه : سال نوی میلادی ۲۰۱۴ در حال فرا رسیدن است , به همین مناسبت برای شما اس ام اس هایی زیبا انگلیسی به همراه ترجمه فارسی تهیه کرده ایم امیدواریم از خواندن آن ها لذت ببرید.برای مشاهده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس کریسمس ۲۰۱۴ با ترجمه به ادامه مطلب بروید.

اس ام اس کریسمس ۲۰۱۴ با ترجمه

+++++

Merry Christmas and Warm Wishes for a wonderful Holiday Season and a very Happy New Year..!!

کریسمس مبارک با آرزوی طعتیلاتی خوش وسالی خوش برای شما

+++++

The gift of love, the gift of peace the gift of happiness. May these be yours at Christmas..!!

عشق ،صلح وشادی ارمغان کریسمس برای شما باشد

+++++

Wishing You a Happy Christmas and to hope the New Year too. Will be a very prosperous Healthy and Happy Time for you..!!

با آرزوی کریسمس وسالی خوش برای شما.اوقاتی پراز موفقیت سلامتی وشادکامی داشته باشید

+++++

Can I have your picture, so Santa Claus knows exactly what to give me. Happy Christmas.

میتونم عکستو داشته باشم،تا سنت کلاوس بدونه دقیقا چی میخوام.کریسمس مبارک هدیه من

+++++

Your friendship is a glowing ember through the year n each december from its warm n livin spark W kindle flame against da dark n with its shining radiance light our tree of faith on Christmas night

دوستی توخاکستر گرمیست که دسامبر هرسال باجرقه ی حیات بخشش همانند شعله ی شمعیست در تاریکی

که تلاءلو آن درخت وفاداریمان را درشب کریسمس روشن نگه میدارد

+++++

I am dreaming of white Christmas , With every christmas card i write, May your days be merry and bright, And May all your christmases be white. Marry Christmas to all

آرزو دارم کریسمس هامان سپید باشد با هررنگی که تبریک میگوئیم آن را،روزهایت شاد ودرخشان،وکریسمست سپید باشد. کریسمس مبارک

+++++

Hope your Christmas is a hug of a time! Hope you end up smiling like us! Hope all your wishes come true On the remarkable day of Christmas! Anyway, MERRY CHRISTMAS!!

امیدوارم کریسمست پراز لحظه های خوش باشد!

آرزو دارم مانندما روزگارت را با لبخند بگذرانی!

آرزو دارم درروز های استثنائی کریسمس تمام آرزوهایت به حقیقت برسد و،کریسمس مبارک

+++++

Wishing you a Merry Christmas. I hope your family gets together and has a good time. I hope you get a lot of presents and Cookies. I hope you have a great holiday and a Happy New year !

کریسمس مبارک.با آرزوی محفلی گرم ولحظات خوش با خانواده،هدیه هاوکلوچه ی عید زیاد،تعطیلاتی خوش وسال نومبارک!

+++++
Hope your Christmas is a hug of a time! Hope you end up smiling like us! Hope all your wishes come true On the remarkable day of Christmas! Anyway, MERRY CHRISTMAS!!

امیدوارم کریسمست پراز لحظه های خوش باشد!

آرزو دارم مانندما روزگارت را با لبخند بگذرانی!

آرزو دارم درروز های استثنائی کریسمس تمام آرزوهایت به حقیقت برسد و،کریسمس مبارک:cool: