انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس عاشقانه دی ۹۲
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
اس ام اس عاشقانه دی ۹۲

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ : برای شما عاشقان اس ام اس های تازه و جدید آماده کرده ایم تا برای معشوق خود ارسال کنید.امید است که از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ لذت ببرید.

اس ام اس عاشقانه دی ۹۲

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

تــــــــو خــــــوبی کــــه دنیــــــا واســـــــم خــوبــه نباشـــــی تــو دنیـــــــام چـــه آشـــوبـــه .. ♥♥ ..” تنهــــــا دلیلی واســــــه قــــــلبم کــه تــو سیــــنه هــــر لحظــــــه میکــــــوبـــــه

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

فردا زمانیست که دلــت ز من سـیر میشـود نمیدانی که این روزها چقدر زود دیر میشود دلــم که هر دم برای دیدن تو درگـیر میشود گفـتن یـک حرف به تو دامــن گــیر میـــشود میدانم که تو خبر داری ز دلم ولـــی امشب برای گفتــن یــک جمله دلــم شــیر میشود./

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

”سـرد اسـت و مـن تـنهایـم “ چـه جمـلـه ای ! پــــُر از کـلیـشه … پـــُـر از تـهـوع … جـای ِ گـرمی نـشستـه ای و می خـوانـی : ” ســرد اسـت “… یـخ نمـی کنـی … حـس نـمی کنـی … کـه مـن بـرای ِ نـوشتـن ِ همیـن دو کلمـه چـه سرمایـی را گـذرانـدم……!!!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

از زندگی دردهایی کشیدم… و از دردها درسهایی آموختم.. با تنهایی ساختم.. با بی کسی سوختم. ولی یاد نگرفتم هرگز کسی را فراموش کنم.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

یک دو سه برسون خودتو به عشقمون حیفه قصمون بره از یاد بی تو من روز و شبم دیگه فرقی نداره از غم دوری تو فریاد یک دو سه برسون خودتو به عشقمون حیفه قصمون بره از یاد بی تو من روز و شبم دیگه فرقی نداره از غم دوری تو فریاد

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

موهایم راکنار میزدی و می گفتی زیبایی مثله فرشته حالا کجایی ببینی بعد از رفتنت بالهایم شکسته است

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

تنها یک حرف مرا آزار میدهد ، حتی یک کلمه هم نمیشود تنها یک حرف مرا هر روز غمگین تر میکند … همان یک “ن” که در ابتدای “بودنت” نشسته است !

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

به سلامتی اونی که نیستش ولی بوی نبودنش تمام اطاقمو پر کرده….

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

تا که قاصدکـــــ دوباره خبرے ازتـــــ بیـــاره با یه دســـته گل ارزون پیشتمـــــ من زیر بارون !… لایکــ♥ـــ = به امید دیدار پاییـــــز

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

خــیلی مواظب باش!!! اگه باشـــنیدن صـــداش دلــت لــرزید… اگــه از بدی هـــاش فرار نکـــردی و مونـــدی… دیـــگه تمـــومه…!!! اون شـــده هـــمه ی دنیـــــــــــــــــــات� �

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

بیشورترین موجود دنیا “دلمه” روزی هزار تا دلیل و منطق می یارم براش اروم میشه ولی بارم دم دمای شب که میشه میگه چرا؟

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
اس ام اس عاشقانه دی ۹۲

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

گفته بودم : بی تو سخت می گذرد ! حرفم را پس می گیرم ؛ بی تـــــــــو انگار اصلاً نمی گذرد … !!!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

تلخ است ، همه فکر کنند سرت شلوغ است ، و تنها خودت بدانی چقدر تنـــهایی …

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

گفت خداحافظ! و رفتنش را تماشا کردم… از آن روز به بعد آموختم کسی ضربان قلبت را نمیشنود باید لب به سخن گشود…

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

هی تو… نمیدانم نامت را چه بگذارم… .مخاطب خاص! .تمام زندگی! .دلیل نفس کشیدن! .همه ی وجود…یا تنها عشقم… …به هرنامی که باشی بدان… …ارام… …برایت جان میدهم…

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

حس خوبی که بهانه های شادی را به همراه دارد مال تو و حس زیبای عاشقی و غصه دار بودن مال من من ثابت قدم میمانم تو فقط معشوقم بمان

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

بترس از کسی که *دست خالی* میرود وگرنه آنکه معطل بستن *چمدان* است دنبال بهانه ای میگردد برای *ماندن*

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

عقرب زلف کجت با قمر قرینه تا قمر در عقربه کار ما چنینه کیه کیه در میزنه من دلم میلرزه درو با لنگر میزنه من دلم میلرزه ای پری بیا ترک جان مکن‏ ‏ جان خسته را مرنجان از برم مرو ختم جان مشو تا فدای تو کنم جا‏ن نرگس مست تو و حال من خرابه حال من از تو چشم تو از شرابه

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

می آیی…می روی…وفقط یک سلام وگاهی یک خداحافظی… نه… این انصاف نیست من ویک دنیاعشق…تو و یک دنیا بی تفاتی

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

زمستان که میشود همه دوست دارند گرم شوند اما من از خدا خواسته ام سردم کند ؛ این بار از تو … مثل تو … شاید راحت تر به خدا بسپارمت !

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

به سلامتی همه ی عاشقی هایی که شماره طرفو واسه چند روز که ازش شاکی میشن پاک میکنن بعد که یادشون میره دوباره بهش اس میدن.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

نمیدانم میدانی که چقدر خنده هایم درد میکنند…این روزها انگار آدم ها به دست هم پیر میشوند تا به پای هم…!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

خار پشتی شده ام که تیغ هایش دنیای امنی برایش ساخته اما… حسرت نوازشی عاشقانه بر دلش مانده است

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥