انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فک و فامیله ما داریم عایا؟؟♣
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مامانم وقتی کسی تو خونه تصمیم میگیره رژیم بگیره و کم غذا میخوره: باز چی شده؟؟؟ باهاش دعوات شده؟؟؟ آخه این کیه که ارزششو داره که واسش اینجوری میکنی….
وقتی زیاد غذا میخوری:‌هاااان؟؟؟ چیههه؟؟؟ خوشحالیییی؟؟؟ آشتی کردین‌هااان؟؟؟ حالا این کیه که به خاطرش اینجوری خوشحالی، غذا میخوری؟؟؟
وقتی به اندازه غذا میخوری: بهت گفته هیکلت خوبه، رژیم اینا نمیخواد، که اینجوری غذا میخوری؟؟؟ حالا این کیه که اینقدر نظرش واسه تو مهمه؟
وقتی عصبی هستی: باز اون گند زده به اعصابت اومدی اینجا سر ما خالی میکنی؟؟
وقتی حالت خوبه: خدا کنه همیشه باهات خوب باشه که حداقل ما یه خنده رو صورت نحس تو ببینیم…
یعنی من نمیدونم این کیه؟؟خرزو خانه؟؟؟ خو این لامصبو چرا ما نمیبینیم؟؟؟ اصن چند وقته دچار توهم شدیم فکر میکنیم یکی همش صدامون میکنه… کیهههه؟؟؟ کیییهههه؟؟؟؟ فک و فامیله داریم؟؟؟
.
.
.
.

جاتون خالی امروز مامان بابام شوخی شوخی جدی باهم قهر کردن منو داداشمم تاحدودی توپیدیم به هم حالا عصر جمعسو همه کلافه.تصمیم گرفتیم بریم لب دریا گه بابام گفت خودتون برین خلاصه با غرهای مامانم مجبور شد بیاد حالا رسیدیم دریا ۴ تا ادم گنده ایم که هیچکدوم باهم حرف نمیزنیم هرکی یه طرف میچرخه.حالا توراه برگشت داداشم یه موتوری رو فرستاد تو باقالیا و بابام …
خانواده ی با محبته من دارم؟
موج محبت خانوادمون هوش از سر۴تامون برده

والااااا
.
.
.
.
به یکی از این فامیلای ما گفتن عسل واسه چشم مفیده رفته مالیده به چشماش فک و فامیله ما داریم عایا؟؟♣ 1
دیگه کار از فشار تحریم گذشته یکی بره خورشید و خاموش کنه
.
.
.
.
.
خواهرم بعدی مدت طویل استراحت وتمرکز میخوادزبان انگلیسی بخونه اومده تواتاق داره رژه میره ی ربع ساعت کلمه ی husband(شوهر)بای ژست ضایع بااعتمادبه نفس بالامرورمیکنه!
خواهردرس خونه من دارم؟
درضمن فک وفامیل داریم؟
.
.
.
.
.
چند روزی بود خونه ی مامان بزرگمینا بودم دیروز لباسارو شسته میگم مامان بزرگ چرا جیبای شلوار منو خالی نکردی ؟؟؟ همه ی پولام خیس شدن ، میگه ننه جون میخواستم ببینم این پولشویی که میگن راسته یا نه ؟؟؟ که دیدم ما از این شانسا نداریم !!!

منفک و فامیله ما داریم عایا؟؟♣ 1
مامان بزرگم فک و فامیله ما داریم عایا؟؟♣ 1
خاوری تو کانادا فک و فامیله ما داریم عایا؟؟♣ 1
عاملین فساد بزرگ بانکی =))
.
.
.
.
.
جون خودم الان به دختر داییم گفتم عین سگ از چشم افتادی میگه اتفاقا منم عین سگ از چشت افتادم
فک و فامیله خوبی دارم رو حرفم حرف نمیزنن هیچ تاییدشم میکنن
.
.
.
.
.
یه پسر دایی دارم ۷ سالشه…مامان بزرگم بهش گفت ایشا…زود تر بزرگ شی تو رو هم تو لباس دامادی ببینیم…پسر داییم نه گذاشت نه برداشت گفت الکی دعا نکن تا اون موقع تو دیگه مردی…
مامان بزرگمفک و فامیله ما داریم عایا؟؟♣ 1

داییم:/
.
.
.
.
.
.
ای خدا یه عقلی به اینا بده یه پولی به ما!
پسر خالم ۹ سالشه دیدم داره به طرز عجیبی تقویم رو ورق میزنه.
ازش پرسیدم چیزی شده؟دنبال چیزی هستی؟
گفت تو میدونی حادثه ۱۵ خرداد کی اتفاق افتاده؟
هرچی میگردم نیست!!
من O_O
تقویم ^o^
باعث و بانی حادثه فک و فامیله ما داریم عایا؟؟♣ 1
نه شما بگید از دست اینا سرمو کجا بکوبم؟!!!
.
.
.
.
Big Grin
Big Grin
خخخخخخخخخخخخخخ
بياباهم بريم ازدست اين فك وفاميلاBig Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بازم بذذذذارRolleyesRolleyesRolleyes
ا چ خوب ما هم مثه شما فامیل داریم Big GrinBig Grin
باحال بود مرسی