انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زیباترین مجری زن به خواستگار پولدار جواب رد داد +عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجله اینترنتی کمونه:

میترا طاهری مجری شبکه LCI فرانسه که به عنوان زیباترین مجری دنیا شناخته شد در پاسخ به پرسش خبرنگار فرانسوی که چرا جواب رد به شاهزاده های عرب و شیوخ آنها و پسران سرشناس فرانسوی در مقابل در خواست آنان برای ازدواج داده ای،گفت…
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیباترین مجری زن به خواستگار پولدار جواب رد داد +عکس 1
میترا طاهری مجری شبکه LCI فرانسه که به عنوان زیباترین مجری دنیا شناخته شد در پاسخ به پرسش خبرنگار فرانسوی که چرا جواب رد به شاهزاده های عرب و شیوخ آنها و پسران سرشناس فرانسوی در مقابل در خواست آنان برای ازدواج داده ای،گفت: من با اینکه فقط یک بار در سه سالگی به همراه پدر و مادرم به ایران سفر کردم ولی خود را فرزند کوروش و از نسل پاکآریایی می دانم و فرزندانم نیز باید آریایی باشند و این موضوع این خانم را بیشتر جذاب کرده است.
تکراریه
وقتی می خوای موضوع بذاری لطفا یه جست و جو بکن ببین اصلا هست تو انجمن یا نه
خوشگله ولی نه اونقدر
افرين به اين ميگن زنSleepy
اِیــــــــــــــــــــــــــوَلــ....Smile
خوب بودSleepySleepySleepySleepy
اين چيش خوشگله
(21-12-2013، 10:53)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوشگله ولی نه اون
مثلا چقدر

(21-12-2013، 10:23)SooKooT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب به من چه
اورین اگ ی دختر ایرانی بود درجا سکته میکرد
ایول به تعصبش
صفحه‌ها: 1 2 3