انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیا به لحظه بگو دیشب چیکارا کردی:)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام خب میدونین که دیشب شب یــــلــــدا بود بگید کجا رفتین و چیکارا کردین و اگه دوست دارین بگین ..... نگو بی کیفیت که خیلی بدم میادDodgy 
من میگم من دیشب رفتم خونه مامان بزرگم و همه بودنو دور هم جمع بودیمو خلاصه شاممونو خوردیمو شروع کردیم واسه هندونه رو قاچ زدن از شانس بدما هندونه شیرین نبود ولی خوش رنگ بود Big Grin 
آجیل داشتیم ازگیل داشتیم پشمک خوردیم آبجیم به پشمک وانیلی میگفت موی پیرزنه نخور Tongue داشت حالمو بهم میزد از بس خورده بودم ترکیدم Undecided
بابابزرگم از همهههههه فال گرفت فال من درباره این بود که بداخلاقی رو بذار کنار و شاد باش والا من که صبح تا شب شادم Big Grin
هیچی دیگه آخراش خوابم برد چشمام سنگین شده بود ساعت 11:30 دیگه رسیده بودیم خونه...Heart
خب حالا شما بگین که دیشب چیکار کردین؟Smile
خونه داییم تاجایی که تونستیم کوفت کردیمBig Grin
خیلی خوب بود
خونه ی خالم اینا بودیم یه عالمه هم خوردیم منکه خودمو با شکلات خفه کردم
خیلی شب خوبی داشتم آخه یه اتفاق قشنگم برام افتاد عشق بچگیام از آلمان اومد خلاصه دیشب باعشق قدیمم حسابی خوش گذروندم
تا ساعت 4 صبح هم بیدار بودیم الان هنوزم خونه ی خالم اینام
آهان فالم گرفتیم 3 بار ولی فک کنم حافظ سرش شلوغ بود یکم قاطی کرده بود همش چرت میگفتBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueHeartHeartHeartHeart
دشب کلی آجیل خودم بدش فال حافظ گرفتم جممونم ک جم بود همه ریخته بودن خونه ما...
خیلی کارا کردم و خلاصه خوشیدTongue
ااااااااااااااااااااااااااااااووووووووووووووووهههههههههههههه گفتنی نیست خیلی درازههههههههههههههConfused
دیشب خیلی خوش گذشت از همه نظرSmile
تو مهمونی با دوتا اسکل بودم Sad((((((((((
نشستم گریه کردم واسه تنهاییم وبدبختیم
حقیقت دیشب یه کاربدی کردم نمی تونم بگم Smile
صفحه‌ها: 1 2