انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پیامک اربعین حسینی ۹۲
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
پیامک اربعین حسینی ۹۲

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامک اربعین حسینی ۹۲ 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامک اربعین حسینی ۹۲ : ضمن عرض تسلیت به مناسبت رسیدن چهلمین روز درگذشت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) اس ام اس هایی زیبا جمع آوری کرده ایم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامک اربعین حسینی ۹۲ بخوانید و برای دیگران ارسال نمایید.

پیامک اربعین حسینی ۹۲

.

.

.

معرفت پیش تو قد خم میکند..سجده به سالار عالم میکند!…یا ابلفضل*

.

.

.

پنداشته اند که ما ز خاموشانیم همرنگ جماعت فراموشانیم ما آرزوی کرب و بلا را داریم با یاد حسینمان کفن پوشانیم

.

.

.

چراغ مدینه امشب شده خاموش صدیقه کبرا گردیده سیه پوش زهرای مظلومه از دیده گریان است بهر چون شمع سوزان است.

.

.

.

امام حسن عسکری (علیه السلام) : از نشانه های مومن، خواندن زیارت اربعین در روز اربعین است. فرارسیدن اربعین حسینی تسلیت باد!!!

.

.

.

تو طعم خیزران و سنگ ها و خواهرت طعم فراق و غربت و غم را چشیده است آبی به کف گرفته و رو سوی علقمه با آه می رود سکینه و خجلت کشیده است این دختر شماست که خواستند کنیزیش …. لکنت گرفته است و صدایش بریده است نیزه نشین شد حضرت سقا و اهل بیت زخم زبان زهر کس و ناکس شنیده است فرا رسیدن اربعین امام حسین(ع) رو به همه عاشقان ابا عبدالله (ع) تسلیت میگم

.

.

.

صــد اربـعـیـن پـیـاده دلــم تـنـگ کـربـلاست . . . ایـن راه عـشـق پـیـچ و خــمـش پــر زمــاجـراسـت . . . یــا ابــا عـبـدالله . . .

.

.

.
پیامک اربعین حسینی ۹۲

.

.

.

و چـــه زود … اربـعـیـنـت هــم در راه اسـت …. انــگـار دیــروز بـود مـیـگـفـتـنـد مــحــرم آمــد … نــمـیـدانــم عــمـر مـن زود مـیـگـذرد یــا عـشـق تــو مـدهــوشــم کــرده کــه نـفـهـمـیـدم چـه شـد …. یــا حسین (ع)

.

.

.

اربــعـیـن نـمــی آیــم… یـعـنـی نـمـی تــوانــم بـیـایــم… دسـتـم را از هـمـیـن جــا روی ضـریـحـتـان مــی گــذارم… الــسـلام عـلـیـک یــا ابــا عـبـدالله الـحـسـیـن . . .

.

.

.

“مـــا را سـری است بـــا تــو…” کــه مـعـنـایـش ایــن شـده اسـت / یـعـنـی بــخـواه! زنـــدگــی ام نـیـز مــال تــوست ….
حـسیــن اربــــــابم ….

.

.

.

گــفـتـنـد : ضـــــمایر را نــام بـبـر گـفـت : مـن ، مـن ، مـن …. گـفـتــند : پــس بـقـیـه چــه شــدنـــد؟؟ گـفـت : هـمـه رفـتـه انــد زیــارت اربــاب و مــن جــا مـــانــده ام . . . یــ ــ حــسـیــن ــ ــا . . .

.

.

.

مرید پیر مغانم ز من مرنج ای شیخ / جرا که وعده تو کردی و او بجا آورد فقط جای پیر مغان و شیخ و وعده ، “امام حسین (ع)” و حضرت ابراهیم و قربانی کردن فرزند رو بزارید. السلام علیک یا اباعبدالله

.

.

.

اربعین است و دل از سوگ شهیدان خون است
هر که را می‌نگرم غمزده و محزون است
زینب از شام بلا آمده یا آنکه رباب
کز غم اصغر بی‌شیر، دلش پرخون اس

.

.

.

باز دلم خون شد و چشمم گریست / آنکه درین روز چون من نیست کیست؟
باز دگر باره رسید اربعین / جوش زند خون حسین از زمین …

.

.

.

سفر کردم به دنبال سر تو / سپر بودم برای دختر تو چهل منزل کتک خوردم برادر / به جرم این که بودم خواهر تو

.

.

.

چهل روزه که بوی گل نیومد / صدای چهچه بلبل نیومد چهل روزه چهل منزل اسیرم / غم چل ساله گویی کرده پیرم

.

.

.
cry girlcrying.....