انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس اربعین حسینی جدید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
اس ام اس اربعین حسینی جدید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس اربعین حسینی جدید 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس اربعین حسینی جدید : جدیدترین و داغ ترین اس ام اس ها با مضمون تسلیت چهلمین روز درگذشت سالار شهیدان امام حسین (ع) آماده کرده ایم امیدواریم که مورد پسند شما واقع شود.برای خواندن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس اربعین حسینی جدید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

.

.

.

باز هم رقیه علیه االسلام و گریه های شبانه، باز هم بهانه بابا و بی قراری هایش، و این بار شامیان چه خوب پاسخ بی قراریِ رقیه علیه االسلام را می دهند و سر حسین علیه السلام را نزد او می آورند. پنجم صفر سالروز شهادت حضرت رقیه علیها سلام تسلیت باد!

.

.

.

هرکس غمم شنیده؛غم خود ز یاد برد بر زاریم ز دیده و دل؛زار گریه کرد هرگاه کودک تو به دیوار سر گذاشت بر حال دل او؛ در و دیوار گریه کرد ایام شهادت ام البکاء بی بی رقیه خاتون تسلیت باد!

.

.

.

تا که پرسیدم ز قلبم عشق چیست…..در جوابم این چنین گفت و گریست لیلی و مجنون فقط افسانه ایست…..عشق در دست حسین بن علیست… السلام علیک یا ثارالله

.

.

.

خانه ی شعله ورت کی رود از یادم تو نفس میزدی من به نفس افتادم زانوی غم به بغل میگیرم من آخر از عشق تو مولا میمیرم من……

.

.

.

معرفت پیش تو قد خم میکند..سجده به سالار عالم میکند!…یا ابلفضل*

.

.

.

به نام خدای آقای بی سرم،ارباب محرم،حسین (ع) سلام به همه ی دلتنگای ارباب عشق،حسین (ع).. ایشالا که حال دل همه در این روزها و شبها عجین با عشق حسین بن علی(ع)باشه.. بدون مقدمه میگم که چن روز دیگه ماه عشق،ماه غم ارباب *محرم* تموم میشه… خوشا به حال اون عاشقا و نوکرایی که تو مراسم عزاداری،نوکری آقا رو کردن.. ولی منه گنه کار و رو سیاه با تموم دلتنگیم برا محرم ولی انگاری هنوز… هنوز خیلی غبار و گرد و خاک روی دلم مونده… اربابم حسین(ع)! آقا..شرمندتم! خیلی بد کردم..از محرم سال قبل که گذشت نه اینکه بهتر نشدم که آینه ی دق شدم برات..از روی رقیه(س) ت شرمندم! از روی علمدارت عباس(ع) که دست همه ی عالم رو گرفته شرمندم!!! ارباب ! من را برای نوکریت آفریده اند ، بیرون کنی به فاطمه بیکار میشوم.. دیگه دارم میرم..اربابم حسین(ع)!حلالمون کن…

.

.

.

پنداشته اند که ما ز خاموشانیم همرنگ جماعت فراموشانیم ما آرزوی کرب و بلا را داریم با یاد حسینمان کفن پوشانیم

.

.

.

.

.

.

چراغ مدینه امشب شده خاموش صدیقه کبرا گردیده سیه پوش زهرای مظلومه از دیده گریان است بهر چون شمع سوزان است.

.

.

.

امام حسن عسکری (علیه السلام) : از نشانه های مومن، خواندن زیارت اربعین در روز اربعین است. فرارسیدن اربعین حسینی تسلیت باد!!!

.

.

.

تو طعم خیزران و سنگ ها و خواهرت طعم فراق و غربت و غم را چشیده است آبی به کف گرفته و رو سوی علقمه با آه می رود سکینه و خجلت کشیده است این دختر شماست که خواستند کنیزیش …. لکنت گرفته است و صدایش بریده است نیزه نشین شد حضرت سقا و اهل بیت زخم زبان زهر کس و ناکس شنیده است فرا رسیدن اربعین امام حسین(ع) رو به همه عاشقان ابا عبدالله (ع) تسلیت میگم

.

.

.

صــد اربـعـیـن پـیـاده دلــم تـنـگ کـربـلاست . . . ایـن راه عـشـق پـیـچ و خــمـش پــر زمــاجـراسـت . . . یــا ابــا عـبـدالله . . .

.

.

.

و چـــه زود … اربـعـیـنـت هــم در راه اسـت …. انــگـار دیــروز بـود مـیـگـفـتـنـد مــحــرم آمــد … نــمـیـدانــم عــمـر مـن زود مـیـگـذرد یــا عـشـق تــو مـدهــوشــم کــرده کــه نـفـهـمـیـدم چـه شـد …. یــا حسین (ع)

.

.

.

اربــعـیـن نـمــی آیــم… یـعـنـی نـمـی تــوانــم بـیـایــم… دسـتـم را از هـمـیـن جــا روی ضـریـحـتـان مــی گــذارم… الــسـلام عـلـیـک یــا ابــا عـبـدالله الـحـسـیـن . . .

.

.

.

“مـــا را سـری است بـــا تــو…” کــه مـعـنـایـش ایــن شـده اسـت / یـعـنـی بــخـواه! زنـــدگــی ام نـیـز مــال تــوست …. حـسیــن اربــــــابم ….

.

.

.

گــفـتـنـد : ضـــــمایر را نــام بـبـر گـفـت : مـن ، مـن ، مـن …. گـفـتــند : پــس بـقـیـه چــه شــدنـــد؟؟ گـفـت : هـمـه رفـتـه انــد زیــارت اربــاب و مــن جــا مـــانــده ام . . . یــ ــ حــسـیــن ــ ــا . . .

.

.

.

مرید پیر مغانم ز من مرنج ای شیخ / جرا که وعده تو کردی و او بجا آورد فقط جای پیر مغان و شیخ و وعده ، “امام حسین (ع)” و حضرت ابراهیم و قربانی کردن فرزند رو بزارید. السلام علیک یا اباعبدالله

.

.

.

اربعین است و دل از سوگ شهیدان خون است هر که را می‌نگرم غمزده و محزون است زینب از شام بلا آمده یا آنکه رباب کز غم اصغر بی‌شیر، دلش پرخون اس

.

.

.

.

.

.

باز دلم خون شد و چشمم گریست / آنکه درین روز چون من نیست کیست؟ باز دگر باره رسید اربعین / جوش زند خون حسین از زمین …

.

.

.

سفر کردم به دنبال سر تو / سپر بودم برای دختر تو چهل منزل کتک خوردم برادر / به جرم این که بودم خواهر تو

.

.

.

چهل روزه که بوی گل نیومد / صدای چهچه بلبل نیومد چهل روزه چهل منزل اسیرم / غم چل ساله گویی کرده پیرم

.

.

.

۴۰ روز سیاهی و کبودی آه حسینم ، تو نبودی تو نبودی تو نبودی السلام علیک یا سیدالشهداء

.

.

.

به هوای حرم کرب و بلا محتاجم…. کاشکی خونم توی کربلا بود زندگیم به که چه با صفا بود شروع هر روز زندگیم با یه سلامی به سوی آقــــا بود

.

.

.

درد و دل خیلی از بچه هیئتی ها و نوکرای امام حسین(ع) خصوصاً بچه های ۴جوک: ارباب دلتنگ حرمتم . . . حسیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــن جانم خریدارم نمی شوی ارباب دلتنگ کربلای توأم یا حسین..

.

.

.

دلم تنگه غروب کربلاته…. بیخود گفته اند که زندگی پنج دوره است: کودکی و نوجوانی و جوانی و میانسالی و پیری زندگی تنها دو دوره است…. قبل از کربــــــــــلا رفتن و بعد از کربــــــــلا رفتن..

.

.

.

دنیا بدون روضه آقا جهنم است یعنی بهار نوکری ما محرم است دهه اول یا دهه دوم فرقی نمیکند روضه به کار و زندگی ما مقدم است

.

.

.

در هر جغرافیایی که باشم جهت ها تفاوتی ندارند تمام دامنه های دلم به سمت حـــرم توست!! . . یعنی شود آن روز که در سجده بگویم: رسیدم کـــربلا الحمدلله!؟؟

.

.

.

دیــــربــــاریــدی دیــر… آهـــــای ای بـــاران بـــا تو هستــم… صدایــــم را میـــشنوی یــک هفتــه ایســـت که دیـــگر صــدای شش مــاهه نــمی آیـــد… یـــک هفتـــه ایست که مشک ســـقا تیـــر خورده اســت… دیـــر بــاریدی باران دیــر …. حـــال که میــباری ببــار که به بـــهانه تـــو اشـــک چشــمان زینب بی بـــهانه بــبارد ..