انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه یه دایرکشنر واقعی هستی یه لحظه بیا مهمه...!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
امروز یکی از بهترین روزای زندگیمه

لوئی 22 سالش شد. پسری که همیشه میخواست زیر 20 سال بمونه. پسری که نمیخواد

بزرگتر بشه و راجبه 22 سالگیش ناراحته. همه ناراحتن. ولی لوئی هرطور باشه برای ما

هممون پسر 18-19 سالست که به اکس فکتور رفت و آهنگ Hey There Delilah رو خوند.

پسری که مطمئن بود نمیتونه موفق بشه در خوانندگی ولی عضو بزرگترین گروه دنیا شد.

پسری که بار های برای خیریه پول جمع کرد. تیم فوتبال برای پول جمع کردن برای خیریه

درست کرد. عضو تیم فوتبال شد تا پول هاشو به خیریه بده. با اینکه آسیب دید و حالش بد

شد به خاطر قلب بزرگی که داشت ادامه داد. هیچ وقت پس نزد. پسری که بارها باعث

خوشحالی طرفداراش شد. حتی باعث خوب شدن درد طرفداراش. باعث شد بعضی از

طرفدارا از دپرسی در بیان. باعث شد بعضی از طرفدارا دیگه به خودشون آسیب نرسونن و

بهتره بگم جونشونو با حرفاش و کارایی که کرد نجات داد. پسری که کمتر

از همه بهش تو گروه توجه میشه ولی یکی از بهترین آدمای رو زمینه.
لوئی، بدون

شک برای دایرکشنر هایک فرشتس. چون خیلی چیزارو تغییر داد برای دایرکشنر ها. باعث

لبخند، خنده، اشک و خوشحالی طرفداراش شد. این پسر حرفایی رو به طرفداراش چه رو

در رو چه در آهنگ ها زد که هیچکس نمیتونه اینطوری اون افراد رو خوشحال کنه. این پسر

قطعا لایق بهترین ها هستش. به خاطر کارای خیری که کرد، به خاطر خوشحال کردن

میلیون ها طرفدار. چه پسر چه دختر!(=
واي فاطي تركوندي به مولا!
داداشيم تفلدت مبالك!
شدي همسن داداش خودم!!!
yes yes yes yes yes همینـه پسـره مـآع تـآج سـره مـاشـاالله چشـم آبــروشم قشنگتـره مـآشاالله ^____^ ×!@#$# تـولـدش مبـآرک !!

آبجـی جـونم سپـآس گنـده !!! (:
تفلدش مفالکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
فاطی به تو هم بریک میگم
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartعالی بود اشکم در اومد اون تیکه ی قرمزو میگم الان من هم لویی همزین وهو هری رو به لیستم اضافه میکنم چون خعلی گله Angelcrying
این اولین موضوعیه که درباره ی لو میزارم و سپاس زیاد میخوره اگر هم عنوان تاپیکم این نبود کسی نمیومد ببینه چون کمتر کسی به لویی اهمیت میده
من قبل ازاين فكرديگه ي راجب لويي مي كردم ولي باخوندن اين مطلب نزرم راجبش عفس شط

ميسي قوبونت بلم
cry girlcryingp336:hlp:
تقریبا یک هفته است که لویی 22 ساله شده و خب اون توی بزرگترین Boy band ـة جهانه و واسه خودش آرزوهایی داره . ماشین جدید ؟ خونه بزرگتر ؟ سفر تفریحی ؟ نه ... آرزوهای لویی خیلی ساده تر از این حرفاست . اگه یادتون باشه لویی در مصاحبه های قبلیش همیشه وقتی ازش می پرسیدن آهنگ مورد علاقت کدومه و کدوم بخش آهنگ ، لویی می گفت Little things و قسمت You can't go to bed with out a cup of tea ...
پس خیلی جای تعجب نداره یکی از رویاهاشم یه چیزی تو این مایه ها باشه ! لویی در مصاحبه جدیدش با Event magazine گفته :"‌ حقیقتشو بگم ؟! خب رویای من اینکه یه صبح آروم رو در حیاط خونم کنار دوست // دخترم بشینم و با هم چایی بخوریم !"
هم چنین لویی در ادامه حرفاش گفت :" ما سگ می خوایم ولی نمیتونیم یکیشو هم داشته باشیم برای اینکه برای نگهداریه سگ به وقت نیاز دارید و ما هیچ وقت ، وقت نداریم !"

((: !!
هع! کنار دوست دخترش؟؟؟النور؟؟؟فیک بودن رابطشون کاملا مشخصه هیچوقت نتونستم عشقشون رو باور کنم النور بیشتر شبیه خواهرشه تا دوس دخترش.الونور شیپرها هم یه سری ادمای نادون هستن که این رابطه رو شیپ میکنن النور فقط یه بازیگر مسخرس و هر چقدر هم به لو بیاد لویی با اون خوشحال نیس
اجی دمت گرم،سر جمله های اولت  خیلی احساساتی شدمcryingcryingتولدش مبااارکــــــــ!ایشالله 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000 ساله شه!
صفحه‌ها: 1 2 3