انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فالکائو: رونالدو بهتر از مسی است
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فالکائو: رونالدو بهتر از مسی است 1

رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی باشگاه موناکو براین باور است که کریستیانو رونالدوی پرتغالی بازیکن به مراتب بهتری در مقایسه با لیونل مسی، ستاره بارسلوناست.

فالکائو که هردوی این بازیکنان را تحسین می کند قبل از انتقالش از اتلتیکو مادرید به موناکو بارها مقابل هر دوی این ستاره ها بازی کرده بود و دراین میان او معتقد است که ستاره پرتغالی کمی مهارت های بیشتری دارد

این ستاره 27 ساله کلمبیایی در صحبت هایی به ال تیئمپو گفت:« مسی و رونالدو دو بازیکن مهم حال حاضر دنیای فوتبال هستند ولی از نظر من رونالدو بهترین است.»

فالکائو که اخیرا به خاطر مصدومیت هایی از میادین به دور بود و خیلی ها معتقد بودند که دلیل غیبت او جرو بحث اخیرش با کلودیو رانیری سرمربی تیمش بوده ونه مصدومیت، اخیرا به ترکیب موناکو بازگشته است.

ستاره سابق تیم های پورتو و اتلتیکومادرید در صحبت هایی اعلام کرده که این اخبار که سرمربی تیم نام او را خط زده درست نیست و گفت:« من از نظر فیزیکی مشکل داشتم و شرایط خوبی برای بازی کردن نداشتم. این تصمیمی کاملا ریسکی بود. مصدومیتم چنندان جدی نبود ولی اگر بازی می کردم، ممکن بود جدی و بدترشود.»