انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس عاشقانه دی ۹۲
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
اس ام اس عاشقانه جدید دی ۹۲

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه جدید دی ۹۲ : برایتان جدیدترین و داغ ترین اس ام اس های عاشقانه را آماده کرده ایم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه جدید دی ۹۲ رو بخونید و بی تعلل برای عشقتون ارسال کنید.

.

.

.

به جای اینکه اشکاتو از صورتت پاک کنی ، اونی که باعث ناراحتیت شده رو از زندگیت پاک کن …

.

.

.

دنبال تو نمی گردم! دنبال کسی می گردم تا تو را نشانش دهم و بگویم ” مثل او نباش…

.

.

.

عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه، باید جلوش زانو بزنی…..

.

.

.

به چشمای تو قبل هر گریه ای قسم می خورم یاد تو با منه قسم می خورم بغض این انتظار یه روزی تو آغوشمون بشکنه

.

.

.

حواسم بهت هست که دلواپسی، میدونم شبات صاف و پرنور نیست بذار با همین حس نگاهت کنم، خدا شاهده چشم من شور نیست . . .

.

.

.

در عمق آرزوى من است که دروجودت خانه اى داشته باشم حتى به مساحت یک”یاد”

.

.

.

ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﯾﻌﻨﯽ ﭼﯽ؟! ﯾﻌﻨﯽ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻦ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺟﻤﻊ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻪ .. ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻪ .. ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﯾﻬﻮ ﻭﺳﻂ ﺣﺮﻓﺶ ﺑﺮﯼ ﺑﮕﯽ تﻮ ﭘﺮﺍﻧﺘﺰ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﮕﻢ ﻣﻦ عاشق و دیونه ایشونم ﺧﺐ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻣﯿﮕﻔﺘﯽ ﻋﺰﯾﺰﻡ . . .

.

.

.

عشق واقعی اونجاست که دختر با تمام عصبانیتش با مشت بکوبه روی سینه ی عشقش و بهش بگه برو تنهام بذار ولی پسر آروم بغلش کنه و بگه نزن، دستای قشنگت درد میگیره . . .

.

.

.

خُدایا… چشم های هیچ عاشقی رو… واسه رسیدن به عشقش… خیس نکن……

.

.

.

چه زیبا گره خورده … بخت من با “تـــــو ” خـدایـا کورش کن !!! که با دست که هیچ ، با دندان هم باز نشود ..!!

.

.

.

.

.

.

شب را با همه عظمتش دوست دارم مانند تو….. سکوتش مانند وجودت به من آرامش میدهد, ستارگانش مرا بیاد زیبایی خودت میاندازد, وسعتش مرا بیاد وسعت عشقِ به خودت می اندازد

.

.

.

بعضی چیزا خاک میخوره اما پاک نمیشه کرد مثه لایک روی پست مثه مارک زیر کفش مثه خاطرات با تو بودن

.

.

.

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی ندارد! وقتی تو… بهترین اتفاق زندگیم هستی

.

.

.

میخندی…؟؟؟ میلرزد دلم…! انگار قلبم روی گسل لبهای توست…!!!

.

.

.

دســتــهای تــو تــصــمــیمم بـــود بـــایـــد میـــگـــرفــتــــمــــ و دور مــیــشــدم شـــمس لــنگــرودیــــ♥

.

.

.

برای آخر قصت نه دیوم کن نه غولم کن جونی جاهلی داره همینجوری قبولم کن جونی جاهلی داره همینجوری قبولم کن قبولم کن ، قبولم کن

.

.

.

عشق یک معامله نیست !!! ساده باید گفت : دوستت می دارم … { ♥ }

.

.

.

باکلاس ترین sms عاشقانه سال:

Lim (x) = love x

x—->u

باشرط :

x=i

.

.

.

“میتوان زیبا زیست” نه چنان سخت که ازعاطفه دلگیرشویم ، نه چنان بی مفهوم که بمانیم میان بدوخوب ! لحظه ها میگذرند ، گرم باشیم پرازفکر و امید ، عشق باشیم و سراسر خورشید…

.

.

.

تو ازم خواستی بمونم گفتی اعتراف میکنی اگه برم تو میمیرم خودتو خلاص میکنی گفتی که نرو عزیزم به تو عادت کردم منه نامرد بی احساس به دلت بد کردم

.

.

.

حتـــی کـــوتاه ترین شـــبها هــــم بـــدون تـــــو نمـــی گذشت… رحـــم کـــن عـــــشـــق مـــن! امشــــب شـــب یلـــداست!!!

.

.

.

عشق فراموش کردن نیست ،بخشیدن است.گوش کردن نیست ، درک کردن است دیدن نیست ، احساس کردن است.جا زدن و کنار کشیدن نیست صبر کردن و ادامه دادن است حتی تنها . . .

.

.

.

بیا غصه هامون راتقسیم کنیم : دوتامن… هیچی تو… میبینی؟؟؟ من هنوزم خسیسم!!!

.

.

.

ﺧــــــﺪﺍﺣﺎﻓﻈﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻥ ﻫﺎ … ﭼﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﮏ ﺳﺎﻋﺖ … ﭼﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿـــــﺸﻪ … ﻇــــﺮﺍﻓﺖ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ … ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻥ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ … ﺯﻥ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻧﺤﻮﻩ ﯼِ ﺟـــــﺪﺍ ﺷﺪﻥ ﺣﺴــﺎﺳﻨﺪ ! … ﺑﻪ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﺩﺍﺭﻧﺪ !

.

.

.

ﻣﺎ ﺁﺩﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﻋﺎﺷﻖ ﻣﯿﺸﯿﻢ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﻋﺸﻘﻤﻮﻥ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮﯾﻢ ، ﺗﺮﺱ ﺍﺯ ﻧﺒﻮﺩﻧﺶ ﺩﺍﻏﻮﻧﻤﻮﻥ ﻣﯿﮑﻨﻪ !.. ﺷﮑﺎﮐﻤﻮﻥ ﻣﯿﮑﻨﻪ ؛ ﺑﺪ ﺩﻝ ﻣﯿﺸﯿﻢ ﺑﺪ ﺧُﻠﻘﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﺩﻋﻮﺍ ﻣﯿﺸﻪ ؛ ﺑﯽ ﺍﺣﺘﺮﺍﻣﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﻗﻬﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﻭ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺳﺮﺩﺗﺮ ﻣﯿﺸﯿﻢ … ﺍﯾﻨﺎ ﻫﻤﺶ ﺑﺨﺎﻃﺮِ ﺗﺮﺱِ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻧﻪ ﻫﺎﺍﺍﺍ …

.

.

.

برای همه خوب باش… آنکه فهمید،همیشه کنارت وبه یادت خواهد بود… آنکس که نفهمید،روزی دلش برای تمام خوبیهایت تنگ میشود…
عشق واقعی اونجاست که دختر با تمام عصبانیتش با مشت بکوبه روی سینه ی عشقش و بهش بگه برو تنهام بذار ولی پسر آروم بغلش کنه و بگه نزن، دستای قشنگت درد میگیره . . .
مرسی عابی بود