انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوال:چطور میتونیم call of duty mw3 را آنلاین بازی کنیم؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه call of duty mw3 رو بصورت آنلاین بازی کنیم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
منم میخوام انلاین بازی کنم ولی یه برنامه ای بود باید اون رو دانلود کنی لینکش یادم نیست بعد کال اف دیوتی رو تو کامپیوترت نصب کنی بعد اسم بازی برنامه رو اجرا میکنی و میری تو بازیت سرور ها میان فک کنم اینجوری بودHuh
برنامه ی تانگل رو میگی؟؟
من الان رفتم یه سایتی که آموزشش میده.ببینیم میشه یا نه
نظرم عوض شدDodgy
رفتم ویدیو ی آموزش آنلاین بازی کردنش رو دیدم نظرم عوض شد.چون فقط با افراد آنلاین گروه برای خودت میسازی ولی دشمنا آنلاین نیستن کامپیوتری هستنDodgy.همون mw1 بهتر بود
(25-05-2012، 15:07)ali63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نظرم عوض شدDodgy
رفتم ویدیو ی آموزش آنلاین بازی کردنش رو دیدم نظرم عوض شد.چون فقط با افراد آنلاین گروه برای خودت میسازی ولی دشمنا آنلاین نیستن کامپیوتری هستنDodgy.همون mw1 بهتر بود

اشتباه می کنی من با جورج المانی هم گروهم
(25-05-2012، 15:07)ali63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نظرم عوض شدDodgy

اشتباه می کنی من با جورج المانی هم گروهم
آنلاین بازی میکنی؟
پ ن پ افلاین بازی می کنم
Dodgy
poua34 اگه ویدیوی آموزشیش رو ببینی نشون میده که اصلا بازیکن منتظر افراد آنلاین دشمن نمیمونه تا سرور بسازه.فقط یه یار نیاز داشت که با اون سرور راه میفته
حالا باشه شاید من اشتباه دیدم
یه سوال داشتم.اگه کسایی که میدونن خواهشا بگن.
من از توضیحاتی که خوندم درمورد آنلاین بازی کردن انگار یار یکی بیشتر نمیشه داشت درسته؟؟
ببخشید الان من یه سئوال دارم در مورد بازی
من یه لب تاپ خریدم جدیده
بازی batell field (3 رو میریزم روش باز نمیشه یه ارو میده مثل
ig423.dll یه همچین چیزی برای بازی max peyn3 هم دادش
یکی گفت ممکنه رمت نمیکشه رفت رو اون یکی رمت
یکی گفت ویندوزت مشکل داره
یکی هم گفت directx پایینه که نسخه 10.1 هستش
بعدم گرافیک 2
رم 4
cpu 2.6 هستش
مشکل چیه؟
راهنماییم کنین مرسی