انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نامه ی کیم کیوجونگ درتویتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
هم متن فارسیش هست هم اینگلیسی:

hello! x 501
it has been a long time is'nt it??
it is cold,is everyone taking care not to catch flu and staying healthy?!can not fall sick~you'll get^^scolded if you fall sick.
novamber is already passing by for 2012 too.time flies and flies really fast!
oh!!i'v received greatefulness,the gift and letters send for 11-nov by preties~
preteis are always thinking of me!thanks to the encouragements and saying that you'r missing me,i'm spending each and every day healtily and enjoybly
i miss everyone...miss you..^^
i once saw this sentence in a book."from the everydays good that were used by me for a long time,i can feel that there is a slight smell of friendship"as such the things as stay with me for a long time gives me the comefortable as well as a joyous feeling.but with a beautiful love that we have by feeling for each other's emotions,you don't know how much more joyous and comefortable it felt.i think it is because the times we were togethere are neatly stacked up in my heart.i'm always grateful but feeling of sorry seems to become as such we have grown ateched to each other.i wanted to take care of you more and be good to you.sorry that i was'nt able to be good to you as such i wanted to.hm! but i wil difintely give a big gift to preties.
always being the strength for me,making me not to be contented with the current but to be dreaming of an even bigger dream.thank you<3
i will srend this winter warmly by thinking of preties^^!
so then till the day with meet again next time~bye~!^^bye bye~~~<3
P.S hope that you will have a beautiful end to 2012!becareful not to catch the cold.
سلام!501

مدت زیادی گذشته مگه نه؟؟
هوا سرده.همه از خودشون مراقبت کنن که سرما نخورن و سالم بمونن؟شما نمیتونین مریض شین!اگه مریض شین تنبیه میشین!ماه نوامبر و همینطور در کنارش سال 2012 در حال گذشتن و تموم شدنه.
زمان خیلی خیلی زود میگذره!اوه من با سپاس فراوان نامه ها و کادوهای شما خوشگلا رو که واسه 11 نوامبر فرستاده بودین دریافت کردم.خوشگلا همیشه به من فک میکنن.از اینکه منو تشویق میکنین و میگین که دلتون واسم تنگ شده ممنونم.من هر روزو لذت بخش و همذاه با سلامتی میگذرونم.دلم برا همه تنگ شده.دلم برا شما تنگ شده.
من یه بار این جمله رو تو یه کتاب دیدم:"از تمام خوبی هایی که من هر روز در مدت طولانی بهره مند هستم میتونم بوی دوستی رو احساس کنم"به این ترتیب چیزایی که مدت زیادی با من میمونه به من حس خوشحالی و راحتی میده.اما همراه با عشق زیبایی که ما با درک احساسات همدیگه داریم نمیدونید که چقد راحت تر و مسرت بخش تره.من فک میکنم به این دلیله که زمان هایی که ما با هم بودیم همه در قلب من انباشته شده.
من همیشه سپاسگزار هستم ولی به نظر میرسه احساس تاسفم هم داره به همون اندازه زیاد میشه.
درست به همون اندازه ای که ما در کنار هم بزرگ شدیم من میخواستم از شما به خوبی و بیشتر مراقبت کنم و باهاتون خوب باشم ببخشید نتونستم اونقدری که دلم میخواست با شما به خوبی رفتار کنم.ولی مطمئن باشید من یه هدیه بزرگ به شما خوشگلا خواهم داد.
همیشه برام یه نیرو بودین باعث شدین به چیزی که دارم قانع نشم و به رویا های بزرگتر فک کنم.ممنونم.
من این زمستونو به گرمی و با فک کردن به شما میگذرونم.
بنابر این تا روزی که دوباره شما رو ببینم خداحافظ.
امیدوارم سال 2012 رو به خوبی تموم کنید.مراقب باشین سرما نخورین^^

یادم رفت بگم سپاسم میخوامcryingcrying
خب بیاهم سپاس هم نظر!!!!
دمت چیز سپاسم میدیم
یعنی چی دمت چیز؟؟؟؟وا....
(27-12-2013، 15:04)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دمت چیز سپاسم میدیم
چاکریم!
می نام این حرفاازتوبعیده عجیجم!!!!
یادت رفت توکی هستی؟؟؟(زندگی سوممون)
مرسی خوب بود
(29-12-2013، 21:13)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
می نام این حرفاازتوبعیده عجیجم!!!!
یادت رفت توکی هستی؟؟؟(زندگی سوممون)
نه.......!Sleepy
مگه میشه یادم بره!!!!؟Big GrinBig GrinBig Grin
خب پس دیگه ازاین کلمات نگو!!!خب؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3