انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اعترافهای تکان دهنده.....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ا

اعترافمی کنم یه باراتوکشیدن موهام یک ساعت طول کشیدچون موهام

بلندبودن..بعدازکلی کیف واحساس رضایت نگاه کردم دیدم اتوموخاموشهDodgy
اعتراف می کنم سوم دبیرستان بودم امتحان شیمی داشتم نخونده بودم بعدازامتحان توشلوغی برگموگذاشتم توکیفم هفته بعددبیرمون کلی معذرت خواست گفت برگه شماروگم کرده بودم پیدامی کنم میارمTongue
اعتراف می کنم اعتیادم به سرلاک ازبچگیم تا3سال پیش یعنی26سالگیم ادامه داشت وقتی ازسرکارباکت وشلواروریش پرفسوری می رفتم داروخانه برای خریدسرلاک یارومی پرسید..کوچولوتون چندوقتشه؟؟احساس حماقت خاصی بهم دست می داد:4fv:
اعتراف می کنم یه روز واستاده بودم منتظرتاکسی...هی می گفتم میدون ونک!!بعد2و3دیدم بهم بدنگاه می کنن دوروبرم که نگاه کردم ویه کم به چیزی که گفتم بودم دقت کردم فهمیدم واستادم میدون ونک ومیگم ونک:297:
اعتراف می کنم کوچیک که بودم توخونمون وقتی کسی نبودعینهودیوونه هاشروع می کردم به رقصیدن...بعدیهویادم میومدکه خداداره نگاه می کنه!خجالت می کشیدم می رفتم یه گوشه می نشتم.Blush
اعتراف می کنم بچه که بودم می خواستم برم دستشویی تی وی روخاموش می کردم تاکارتون تموم نشه وبعدمیومدم گریه می کردم به مادرم می گفتم کاره توبودروشن کردی کارتون تموم شدBig Grin

شماهم اگه اعترافی دارین بگین.......Big GrinBig Grin

من که تکون نخوردم Wink
ممنون ازلایکاتونHeartHeart