انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خودکشی پسر ۱۱ ساله تهرانی به خاطر سخت بودن درسهایش!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
مهر:شامگاه دیروز مرگ مشکوک پسر 11 ساله ای به ماموران کلانتری شهرک ولیعصر گزارش شد.

ماموران پس از حضور در محل با جسد پسر بچه ای روبرو شدند که آثار کبودی بر روی گردنش مشاهده می شد.

والدین پسر 11 ساله در جریان تحقیقات گفتند: امروز خارج از خانه بودیم. وقتی شب بازگشتیم با جسد حلق آویز پسرمان روبرو شدیم . سریع او را پائین کشیدیم اما دیر شده بود.

در ادامه یک نامه در کنار جسد پیدا شد که پسر دانش آموز در آن نوشته بود با توجه به سختی درس هایش و فشار خودکشی کرده است.

با اعلام موضوع به قاضی درودگر ، بازپرس ویژه قتل تهران جسد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.همچنین تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.
میگن دیوونه کمه ! واقعا چه قدر آدمای ابلهی پیدا میشن . من اصلا دلمم براش نسوخت . کسی که خودش نمی خواد زنده بمونه همون بهتر که بمیره بدررررررک .
خب درس نمي خوند مگه چي ميشد از مردن كه بهترهUndecidedUndecided
هرکسی باتوجه به عقو موقعیت خودش دست بکا میشه
بجای این حرفا بهتر نیست بگیم خدا رحمتش کنه!
منم باید یه روز این کارو کنم
درسا سخته بگیم ترک تحصیل کنیم به جای خودمون والدینون مارو حلقه اویز میکنه

خسته شدم

اقا اگه من نخوام درس بخونم کی رو باید ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما اگه میخواستیم به خاطر درسامون اینکارو بکنیم که تا حالا باید 100000 بار میمردیم HuhHuhHuhHuhHuh
ینی هر کی درساش سخت باشه خودکشی میکنه؟؟؟؟؟؟؟ Huh من خودم دوم راهنماییم تو تیز هوشان درس می خوونم و درسام خیلی خیلی سخته ولی بازم با مشکلاتم روبه رو شدم و در نهایت شدم شاگرد اول مدرسه
خیلی خنده داره ادم به خاطر درسش خودکشی کنه!!!!!!!!!!!!!
Dodgyارزش نداره!
این یا کلاس چهارمی بود یا پنجمی آخه درسای این دو تا پایه سختن؟؟؟؟؟؟؟؟
بندخدا ناقص العقل بوده بیــــــچاره...Sleepy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7