انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مراقب باشید معتاد این بازی نشوید android
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
در بازی Hill Climb Racing شما باید با در نظر گرفتن قوانین و قواعد علم فیزیک اتومبیل خود را به سلامت از کوهستان ها و ناهمواری ها عبور دهید. این بازی به شدت اعتیاد آور است، مراقب باشید!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراقب باشید معتاد این بازی نشوید android 1
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنیای فناوری اطلاعات ؛  Hill Climb Racing یک بازی ساده و در این حال هیجان انگیز و اعتیاد آور برای سیستم عامل اندروید است. این بازی مبتنی بر قوانین فیزیک ساخته شده است و باید برای پیروزی در آن یک راننده ی حرفه ای باشید. بازی در مسیرهای کوهستانی و ناهموار برگزار می شود و باید با استفاده از دو پدال گاز و ترمز تعادل ماشین را حفظ کنید. توانایی خود را در گذر از موانع و چالش های موجود در بازی نشان دهید. بازی دارای ۱۴ مرحله ی زیبا و جذاب است، که هر مرحله می تواند شما را به چالش بکشاند. از ویژگی های بازی می توان به مواردی چون: حجم کم بازی، وجود مراحل متعدد، گرافیک عالی و … اشاره کرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این بازی محشر مگه میشه ادم این بازی نکنه
هرکی تا به حال این بازی رو نکرده نصف عمرش عقبه
من که گوشی اندروید ندارم. اما هرکسی از دوستام داره این بازیرو هم تو گوشیش داره
من بازی کردم خیلی جالبه