انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
کدوم عضو وقتی عصبانیه از همه ترسناک تره؟

انتخاب طرفدارا:1.کیم هیون جونگ(عالیه )
دلیل:اون یه پسر عضلانی به نظر میرسه،پس زمانیکه اون عصبانیه به نظر میرسه که از همه ترسناکتر باشه(عصبانیت چه ربطی به عضله داره؟همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1)

انتخاب طرفدارا:2.کیم کیو جونگ
دلیل:فقط با نگاه به ظاهرش میتونید بفهمید،وقتی که اون هیچ حرفی نمیزنه در زمان عصبانیت،از همه ترسناکتره(چه جالببببببببببهمه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1)
انتخاب SS501 :کیم هیونگ جون!(کسی باور میکنه!)
انتخاب هیونگ جون:جونگ مین:نمیدونم چراولی اون ترسناکه!

انتخاب هیون جونگ: هیونگ جون:به هر حال اون همیشه در حال لبخند زدن و جوک گفتنه ولی وقتی اون عصبانیه از همه ترسناک تره!(طرفدارای مهترم از این به بعد مواظب انفجار خشم هیونگ جون باشید!)

انتخاب طرفدارا:هئو یونگ سنگ
دلیل:اون همیشه صبح خیلی زود از خواب بیدار میشه برای انجام دادن کارها(کارهای خونه)و همیشه چیزهارو به بهترین شکل انجام میده 
انتخاب SS501:کیم کیو جونگ
انتخاب یونگ سنگ: هیونگ جون:اون همیشه از بهترین دید پیروی میکنه،ولی اگه عصبانی بشه اون به یک سوپر اسکیری(ترسناکترین)تبدیل میشه!
انتخاب جونگ مین: هیونگ جون:وقتی اون عصبانی میشه،مثل آدمی میشه که آمادست با تفنگ به مردم شلیک کنه(بدبختا چه می کشن از دست این)
انتخاب کیو جونگ: هیونگ جون:به هر حال اون همیشه خیلی ریلکسه ولی وقتی که اون عصبانی میشه من واقعا می ترسم(اصلا بهش نمیاد)

کدوم عضوه که عاشقه گریه کردنه؟همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1

انتخاب طرفدارا:1.هئو یونگ سنگ
دلیل:چشمهاش همیشه اشک آلود به نظر میرسه 
انتخاب طرفدارا:2.کیم هیون جونگ
دلیل:اون مثل کسی به نظر میرسه که همیشه تظاهر به قوی بودن میکنه.(انتخاب SS501:هئو یونگ سنگ

انتخاب هیونگ جون: یونگ سنگ:سخصیت اون مثل یک پسر بچه میمونه.
انتخاب هیون جونگ: هیچ کس:از زمانی که ما شروع به کار کردیم هیچ کس گریه نکرد.SS501 ما گریه نمیکنه
انتخاب یونگ سنگ: یونگ سنگ:در حقیقت،من یکبار بعد از شروع کار گریه کردم.من نمیدونم چرا اما من فقط....
انتخاب جونگ مین: جونگ مین:در گذشته من زمان تمرین گریه میکردم.
انتخاب کیو جونگ: یونگ سنگ:شخصیت اون مثل یک بچه میمونه. 

کدوم عضو از همه رومانتیک تره؟

انتخاب طرفدارا:پارک جونگ مین
دلیل:موهبت الهی که اون از خودش نشون داده."من رومانتیک ترینم"(ماشالا اعتماد به نفس)
انتخاب SS501 :پارک جونگ مین(بهش میادهمه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1)

انتخاب هیونگ جون: جونگ مین:شما فقط با نگاه کردن به اون به یک داستان عاشقانه پی میبرید
انتخاب هیون جونگ: جونگ مین:اون میدونه چه چیزای رمانتیکی توی موقعیت های مختلف بگه.
انتخاب یونگ سنگ: جونگ مین:فقط با نگاه کردن به ژستش!،ژستش اینو میدونه
انتخاب جونگ مین: یونگ سنگ:پروفسور عشق یونگ سینگه.البته، اون حتما رمانتیکه!همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1
انتخاب کیو جونگ: یونگ سنگ:اون ممکنه به اون معنا رومانتیک نباشه ولی هر زمانی که اون برای پیشرفت کار میکنه و یا کارهای دیگه ای انجام میده،اون توجه میکنه که گرمترین چیزل رو بگه،من فکر میکنم از این نظر اون رمانتیکه.

نظرم میییییییییخوام cryingcryingcrying
باسپاس
Big Grin
بفرمااینم نظرباسپاس!!چیزدیگه ای نمیخوای؟؟؟
نه دیگه شماآزادی !!!!!!
میتونی بریBig GrinBig GrinBig Grin
خب پس رفتم!ولی میام بازم
کدام عضو از همه رمانتیک تره:کیم هیون جون

ترسناک:هیچ کدومشون ترسناک نمیشن Big Grin

ولی مثل اینا میشن123
نه!!!!!رمانتیک ترین:پارک جونگ مین!Heart
درسته!!!!!!هیچ کودوم ترسناک نیسن!!!!Sleepy
وای نه هیون جونگ رمانتیک نیس که!!!
چراولی نه زیاد!!!!!!Sleepy
Confused
نه زیاد