انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: واکنش جالب ورزشکار مسلمان هنگام دیدن دختر برهنه+عسك
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
چندی پیش مسابقات بین المللی جام ۲۰۱۳ بوکس آزاد در کشور روسیه برگزار شد. یکی از قهرمانان و افراد پیروز در این دوره از مسابقات، یک وزرشکار مسلمان از روسیه بود.تصاویری که طی دو روز گذشته در فضای مجازی و صفحات سایت های اجتماعی منتشر شده، واکنش جالب این ورزشکار مسلمان در برابر دخترک نیمه برهنه ای که بر روی سکوی اعطای جوایز رفته بود، را نشان می دهد.همان طور که در این تصاویر نیز دیده می شود، زمانی که دخترک نیمه برهنه مقابل ورزشکار مسلمان می رسد، او کلاه خود را برداشته و مقابل صورتش نگه می دارد تا چشمانش به بدن نیمه برهنه دخترک نیفتد.واکنش این ورزشکار مسلمان به شدت مورد استقبال و تحسین کاربران فضای مجازی قرار گرفته و تصاویر آن به سرعت در حال انتشار است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش جالب ورزشکار مسلمان هنگام دیدن دختر برهنه+عسك 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماجايه اين اقابوديدچيكارميكرديد؟
هه مسلمان واقعی به این میگند
ممنون
من جای اون بودم دوتا چشم داشتم دو تا دیگه هم قرض میگرفتم چهارچشمی نیگاه میکردم
ایییییییییییییییییییییییول به شعور و مرامش
من که ندارم
پسراي ايراني ياد بگيرن
AngelAngelAngelبهتر از این نمی شه به این می گن مرد
مسلمونای روسیه از مسلمونای ایران بهترن آورین به همشون
به اين ميگن غيرت و مرد بودنSleepy

سپاس
نیم کیلو باش                          ولی باغیرت باشTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
اورین بخ غیرتشSleepySleepySleepy
به این میگن مردSleepy
واقعا غیرت داره
دختر های ایرانی نگاه کنن
غیرت داره
صفحه‌ها: 1 2