انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: صدای آدل یک دختربچه را به هوش آورد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یک دختربچه ۷ ساله که بر اثر یک حادثه به کما رفته بود با گوش کردن به آهنگ آدل به هوش آمد.

این دختر کوچک که شارلوت نام دارد در ماه آوریل بر اثر خونریزی بیهوش شد و به کما رفت و پزشکان به مادر او گفته بودند که باید خودش را برای بدترین چیزهای ممکن آماده کند.

اما در حالیکه که مادرش در کنار تخت او نشسته بود و آهنگ محبوب آدل با نام " غلطیدن در اعماق" که از رادیوی بیمارستان پخش می شد را با خود زمزمه می کرد ، این کودک علاقه مند به موسیقی بهوش آمد و همه پزشکان و همینطور اعضای خانواده اش را متعجب کرد.

مادر شارلوت درباره این معجزه با خبرنگار روزنامه بریتانیایی تلگراف صحبت کرد.

لیلا گفت:"شارلوت اول لبخند زد اما من نمی توانستم باور کنم که او بهوش آمده است . از زمانی که بیهوش شده بود این اولین باری بود که از خودش عکس العمل نشان می داد. پرستاران هم متعجب شده بودند و به من گفتند که به خواندن آهنگ ادامه بدهم ، او دوباره لبخند زد .پرستاران گفتند که این آهنگ باعث شده است او به هوش بیاید و از آن روز به بعد دخترم بهتر و بهتر شد."

در حال حاضر شارلوت کوچک از بیمارستان مرخص شده و به خانه برگشته است و برای اینکه دوباره بتواند راه برود و حرف بزند ، در حال آموزش است.
اییییییییییییییییول حال میکنی
به افتخار آدل و طرفداراش یه صل..........
که خودم طرفدارشم
دمش جیییز آدل آهنگاش عااالیهHeartHeart
اخیییییییییی عزیزم
عکس دختره رو نداری؟
چه عجیب واقعا معجزه زیاد شده
جلل خالقHuh
اهنگاش خیلی خفنه ایول به ادلHeart
چه جالب...
3پاس معرکس ادل بی نطیره