انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این برنامه میتونه بفهمه تو به کی فکر میکنی! خیلیییییییییی جالبه از دست نده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
وقتی بچه بودید حتما 20 سوالی بازی کرده اید .شما می بایست در مورد یک مکان خاص سوال می پرسیدید تا به جواب برسید .حالا میتونید 20 سوالی را با کامپیوتر بازی کنید 
به هیچ وجه به کارکتر های فیلم و سریال و بازی فکر نکنید تمام سعی خود را به کار گیرید تا به سوالات پاسخ دهید . مطمئنم که کجا خواهید خورد Big GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://en.akinator.com/
اگه امکانش هست اون شخصی که بش فکر میکردیدم بنویسید ممنون
انگلیسیه بابا
خیلی سخته
(03-01-2014، 11:50)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انگلیسیه بابا
خیلی سخته
yani english balad nisti ...kheily sadast kho soalash golamUndecided
خیلیییییییییییی با حال بودBig Grin
من انگلیسی در اون حد بلد نیستمـ×
(03-01-2014، 11:55)امیر_یاس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلیییییییییییی با حال بودBig Grin
قابل نداشتBig Grin

(03-01-2014، 11:57)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من انگلیسی در اون حد بلد نیستمـ×
یعنی از یک کلمه اش هم نمتونی حدس بزنی چی میخواد ازت اگه واستون سخته برام سوالو اینجا بذارید ترجمه کنمUndecided
آره انگلیسی ش خیلی سخته
(03-01-2014، 12:01)گل رز آبی...!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره انگلیسی ش خیلی سخته
گفتم که سوالی رو بلد نبودید یا بزنیدi dont know.یا اینجا بفرستید ترجمه کنمUndecided
تکراری
(03-01-2014، 12:14)kourosh399 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تکراری
تکراریییییییییییییییییییییییییی؟من تو فلشخور سرچ کردم همچین تاپیکی نبودHuhHuh
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5