انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیااااااااااااااااااااااااااتوووووووووووووووو.............
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خدایا مگر نگفتی حق انتخاب دارم؟پس چرا انتخابم در آغوش دیگریست؟؟

دلخوری هایم،دلتنگی هایم و تمام اشک هایم بماند برای بعد تنها فقط ب من بگو.....با او چگونه گذشت ک با من نگذشت؟

شاید امروز گلهایی رو ک آوردم پس بدی،اما ی روز رو سنگ قبرم گل میزاری،شاید دستاتو بهم ندی،اما ی روز سنگ قبرم رو دست میکشی،شایر امروز سکوت کنی اما ی روز رو سنگ قبرم التماس میکنی ک باهات حرف بزنم،شاید امروز آغوشت بر من حرام باشد،اما ی روز با حسرت سنگ قبرم رو در آغوش میگیری.......

آنکه دوستش داشتم آدم با گذشتی بود حتی از من هم گذشت......

بعد از رفتنت موهایم را از ته خواهم زد خاطره ی دستانت دیوانه ام میکند......

وقتی رفتی بهار بود،تابستان ک نیامدی پاییز شد،پاییز ک برنگشتی پاییز ماند،زمستان ک نیایی پاییز می ماند......تورا ب دل پاییزیت فصل ها را بهم نریز و بیا.....

چشمانم را ب بیمارستان میبرم نمیدانم چ مرگشان شده،هر شب در خواب جایشان را خیس می کنند.......

گاه گاهی یادم کن،نترس تنهاییم واگیر دار نیست.......

از من ک گذشت......اما اگر باز در سرت هوای خداحافظی داشتی از همان سلام نکن.......

گاهی اوقات احساس آخرین بیسکوییت درون بسته را دارم،تنها......شکسته......و از همه بدتر اینکه او ک مرا میخواست دیگر سیر شده.......

دل کندن آسان نیست چرا ک اگر آسان بود فرهاد ب جای کوه دل میکند.....

سپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپاس میخوام.......................Big GrinBig GrinUndecidedBlush
این خیلی زیبا بود:Sad

آنکه دوستش داشتم آدم با گذشتی بود حتی از من هم گذشت......
بابا دفعه اولمه موضوع میدم.....cryingcryingcryingcrying