انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: قلعه قول پيكريخي درچين!+تصاوير
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
قلعه قول پيكريخي درچين!+تصاوير 1

اخبار گوناگون - قلعه غول پیکر یخی در چین!+تصاویر
چین کمونیست حتی از جشن سالیانه مسیحیان هم غافل نیست تا جایی که کالاهای آنان بازار کریسمس آمریکا را به تسخیر خود درآورد و داد آنها هم ازهجوم کالای چینی درآمد!...

یکی از فرصت هایی که ساکنان سرسخت پرجمعیت ترین کشور جهان از آن کسب درآمد می کنند، جذب توریست با جذابیت هایی است که حداکثر یک ماه دوام می آورد؛ یعنی شهر یخی!

اژدهای زرد، در سکوت و آرامش به پیش می رود و برای رسیدن به این هدف از همه ظرفیت های موجود بهره می برد.

چین کمونیست حتی از جشن سالیانه مسیحیان هم غافل نیست تا جایی که کالاهای این کشور بازار کریسمس آمریکا را به تسخیر خود درآورد و داد آنها هم ازهجوم کالای چینی درآمد!

یکی از فرصت هایی که ساکنان سرسخت پرجمعیت ترین کشور جهان از آن کسب درآمد می کنند، جذب توریست با جذابیت هایی است که حداکثر یک ماه دوام می آورد؛ یعنی شهر یخی!

بنا بر این گزارش، هزاران نفر در شهر هاربین، در نزدیکی مرز چین و روسیه، مثل سال های گذشته می کوشند تا با هنرنمایی در جشنواره یخ به استقبال توریست ها بروند. آنچه این افراد می سازند، حداکثر یک ماه دوام می آورد با این همه، طی همین مدت تعداد زیادی را به تماشای ترکیب معماری و یخ می کشاند و درآمد سرشاری عاید این کشور می کند.

اگر دوست دارید، این را هم بدانید که در حال حاضر چین به عنوان بزرگترین تأمین کننده وسایل تزئینی جشن کریسمس صادراتی معادل میلیاردها دلار را در بازارهای بین‌الملل مرتبط با جشن کریسمس به خود اختصاص داده است. به طوری که بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی از جمله مشتریان مصنوعات چینی در این زمینه هستند.

بچه هاحسرت نخورين ايناهمه چيني ان:d
اون قلعه مثل کیریستال میمونه
خیلی قشنگه
وای خدای من
من دارم ميرم اونجاهركي ميخوادباهم بياد
(06-01-2014، 13:36)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دارم ميرم اونجاهركي ميخوادباهم بياد

باچی میری اونجا؟؟؟
سواربراسبي سفيدوتك شاخ
سواربربال پرندگان
سواربرابرهاي اسمان
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ميخواي توهم بيابريمBig Grin
(06-01-2014، 13:41)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سواربراسبي سفيدوتك شاخ
سواربربال پرندگان
سواربرابرهاي اسمان
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ميخواي توهم بيابريمBig Grin

نه مرسی اگه با این ها بیام این شکلی میشم

تروخداتروخدابيابريمBig Grin
ممنون از مطلب جالب شما+ سپاس
صفحه‌ها: 1 2