انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: همه زاخارا سریع بیان^_^ یه خبر فوق العاده*_*
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مرسی رها جان

فقـــــــــــــط
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddddd​dddddddddddddddddddd
هیدنHeartجیجیHeartام جینHeart
(12-01-2014، 21:12)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا ایول......
فقط یه سوال......
این آلبوم سرمایه زدبازی کی میاد بیرون؟!؟!!؟

درود

از اون جایی که البوم سرمایه میخواد خواننده هایی رو معرفی کنه که به دلیل شرایط مالی نمی تونن اهنگشون رو درست کنن!! اول باید چند نفر باشند تا این کار بیاد بیرون!
به نظرتون بهترین آهنگ زد بازی چیه؟Smile

(12-01-2014، 21:47)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-01-2014، 21:12)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا ایول......
فقط یه سوال......
این آلبوم سرمایه زدبازی کی میاد بیرون؟!؟!!؟

درود

از اون جایی که البوم سرمایه میخواد خواننده هایی رو معرفی کنه که به دلیل شرایط مالی نمی تونن اهنگشون رو درست کنن!! اول باید چند نفر باشند تا این کار بیاد بیرون!
آغا من این مستند رو 20 بار نیگاش کردم...عــــــــــــــــــــــــــــــالیــــــــــــــــــــــــــــه...من عاشق مهرادم...!!
مستندشون عالی بود(:
من که شخصا خیلی دوس داشتم یکی از بهترین کاراشون بود
خیلی باحال بود من دیدمHeartHeartHeart
من ديدمش خدايي يه دونست خيلي باحاله
صفحه‌ها: 1 2