انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: با زنگ موبايل بيدار نشويد! (قابل توجه دانش آموزان عزیز)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
با زنگ موبايل بيدار نشويد!
يافته هاي جديد دانشمندان نشان مي دهد قرار دادن موبايل در كنار بالشت عوارض زيادي براي بدن دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ هر چه مدت زمان صحبت كردن با موبايل بيشتر باشد عوارض بيشتري براي "مغز" و بدن ايجاد مي كند و باعث كاهش ميزان حافظه و فراموشي شما مي شود.

بررسي ها نشان مي دهند زماني كه از موبايل استفاده نمي كنيد آن را در جيب خود قرار ندهيد و به دور گردنتان نيندازيد.

گفتني است عوارض موبايل در حالت خاموش كمتر است اما اگر باتري آن در آورده شود تقريبا بي عارضه مي شود پزشكان توصيه مي كنند بهتر است براي بيدار شدن از "زنگ موبايل" استفاده نكنيد و آن را از خود دور نگه داريد.

بيدار شدن با موبايل باعث "افزايش نبض" و "ضربان قلبي" مي شود و باعث مي شود تا  كارايي لازم را در طول روز نداشته باشيد.

نتايج مطالعات همچنين نشان مي دهند افرادي كه با زنگ موبايل از خواب بيدار مي شوند در طول روز "احساس كسالت" و خستگي بيشتري دارند و دچار سردرد و گاهي "ميگرن هاي عصبي" خواهند شد.

پزشكان به افرادي كه صبح ها سخت از خواب بيدار مي شوند توصيه مي كنند حتما از ساعت براي تنظيم ساعت خواب خود استفاده كنند.
................................................................................​......
سپاس لطفاHeart

هیشکی نیسHuhcryingcryingcryingcrying
من که گوشیمو خاموش میکنم میخوابم
خود به خود ساعت 6ونیم بیدارم
من که تا قبل این مطلب با گوشی بیدار میشدم
من کار همیشگیمه
اخر سر چه بلایی میاد سرم نمیدونمHuhSad
من گوشی رو میزارم رو میز  تا بهم نزدیک نباشه
والا من ک همیشه بغل بالشتم گوشیمو میزارم(:
فراموشیم هم ب احتمال 99 درصد ب همون خاطره(:
بیشتر میزارم کلا حافظم از بین بره:}
من با ساعت نمي تونم بيدار شم Confused