انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: متن صحبت تتلو درمورد آهنگ انرژی هسته ای
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
از اولین کلمش تا آخریش

سلام میکنم خدمت همگی راستش یه چند وقتیه که میخوام اقدام کنم برا مجوز به خاطر اینکه من خیلی جاها رفتم خیلی کسا رو دیدم خیلی کشورا بودم ولی واســــــــــه من هدف و اصل اینه که تو کشور خودم کنسرت بزارم برای هوادارای خودم وبخاطرش هر کاریم که بشه میکنم خوب من باید نشون میدادم که میتونم که به مملکتم کمک کنم به هر حال باید این چیز ثابت بشه بخاطر همین یه کاری ساختم به اسم انرژی هسته ای توش توضیح میدم که ما چرا انرژی هسته ای میخوایم و هر چیزی انرژی هسته ای میخواد و ماهم انرژی هسته ای میخوایم یه کار کاملا احساسی و قلبی از قلبم اومده درسته که برای یکی از دلایلش صادقانه بگم برای گرفتن مجوزه چون به هر حال باید ببینن که من مفید هستم برای کاری که بهم مجوز بدن به هر فیزوری که نمیشه مجوز داد اینکه من دارم سعی خودمو میکنم شمام برام دعا کنید ایشالا که بتونم تو کشور خودمون براتون کنسرت بزارم قربونتون برم خداحافظ[/
b]

[b]دمتون پفک زحمت کشیدم بسپاسید
چرا نظر نمیدیدcryingcryingcryingcryingcrying
نظر دادمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

قشنگ بود ممنونمBlushBlush
مرسي قشنگ بود
رنگ خیلی بده عوض کن سپاس
(14-02-2014، 19:00)ANI JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رنگ خیلی بده عوض کن سپاس

باشه