انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 10 تا چیستان می پرسم جواب بده شارژ ایرانسل بگیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اگه فکر میکنین خیلی باهوش هستین به این چیستان ها جواب بدین. جواباشونم بعد از 15تا پست میذارم( تا 15 نفر اول میتوانن جایزه بگیرند نفرات 16 17 ... نمی توانند جایزه بگیرند فقد به 3 نفر جایزه داداه میشود فقد یکبار هم میتوانید جواب چیستان را بگید باید همشونم درست باشد اگه یدونشون غلط باشه سوختی)
1- یه نفر100تا آجر میخره از 99تاش استفاده میکنه با اون یه آجر چیکار میکنه؟

2- چگونه یه فیل رو داخل یخچال قرار بدیم ؟
3- چگونه یه زرافه رو داخل یخچال قرار بدیم ؟
4- یه جلسه توی جنگل گذاشتن همه ی حیوونا هستن به جز یکیشون به نظرتون اون چه حیوونیه و الان کجاست ؟                                         5-چراغ راهنمایی و رانندگی که روبروی خیابان است افسر راهنمایی هم در آن جا ایستاده با این حال راننده از چراغ قرمز می گذرد و کسی به او چیزی نمیگوید چرا؟
6-در یک انبار تعدادی کیسه حبوبات است و در آنها عدش نخود لوبیا است و نام هیچ کدارم از آنها روی کیسه نوشته نشده است  اگر بخواهیم یکی از آنها را که نیاز داریم برداریم چگونه میتوانیم بفهمیم؟              7-ااگر اسکلت از دیواربه پایین بپرد چی میشود؟                        8-چرا اب جوشیده قل قل میکند علت آن چیست؟                        9-از شخصی خواستند که خودش را معرفی کند او شکست نفسی کرد و خودش رو کوچیکتر از آنچه است معرفی کرد گفت(میرزانیم من بوق پشم اندر پانزده هستم) نام او چه بود؟
10-آن چیست که وقتی بهش احتیاج داری به سختی میتوانی پیداش کنی؟   
من تونستم بگم همشو
1-میندازه پایین             2-درو وا میکنیم فیلو میازریم درو میبندیم          3- در وا می کینم فیلو رو در میاری زارفه رو میزاریم درو میبندیم   4-زرافه
نچ نچ
راهنمايي نداره ؟
من شارژنمیخوام جوابم نمیدم
شرمنده ایرانسل ندارم که بخوام جواب بدم
فقط جواب اولی رو میدم با اون آجر باقی مانده میزنه تو سر زنش
سوال1.اجر اخری زیر پای فیله هست که تو یه سوال قبل این می خواسته بره بالای درخت
سوال.2..در سه مرحله 1. در یخچال را باز می کنیم 2 . فیل را میذاریم داخل یخچال . 3.در یخچال را می بندیم
سوال 3. توی 4 مرحله .1. دریخچال را باز می کنیم 2. فیل را درمیاریم . 3. زرافه را میذاریم تو یخچال .4. دریخچال را می بندیم
سوال4.زرافه نمیره چون تو یخچاله
سوال5.آن راننده پیاده بوده است، بنابراین افسر راهنمایی کاری باو ندارد
سوال6.حبوبات توی کیسه نایلون هستن پس میشه دیدشون
سوال7. اسکلته نمی پره پایین چون جیگرشو نداره
سوال8.چون ميکروبهاي آن مي سوزند و فرياد مي کشند
9.آقا منصور پدر موسي
10.خددایی سخته یکی که موقع تنهایی هات بهش نیاز داری
من ایرانسل ندارمBig Grin
اشتباه بود  چند تاشون

شما نگران تنهایی ما نباش دور برم ادم زیاده نبودشم خدا هس
همه رو بلدم یکم خودتون فکر کنین   ( الکی)Heart

من تنها هستم    تنها من هستمBig Grin