انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تیموریان: به پرسپولیس فکر نمی‌کنم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هافبک میانی استقلال امیدوار است تیمش با کسب سه امتیاز برابر پرسپولیس به قهرمانی نزدیک‌تر شود.

تیموریان: به پرسپولیس فکر نمی‌کنم 1
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افکارنیوز ، آندرانیک تیموریان پس از تمرین امروز آبی‌پوشان در جمع خبرنگاران درباره داربی تهران گفت: فاصله هر دو تیم بسیار کم است و این، رقابت را سخت‌تر می‌کند. اما ما می‌خواهیم مثمرثمر بازی کنیم و نتیجه بگیریم. این امر می‌تواند به جذاب‌تر شدن این بازی کمک کند. ما می‌خواهیم سه امتیاز شیرین این دیدار را کسب کنیم و به قهرمانی نزدیک‌تر شویم.

او افزود: امیدوارم در نهایت بازی خوبی ارائه دهیم و مشکلی ایجاد نشود تا هواداران از دیدن این دیدار لذت ببرند.

هافبک میانی استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که چه کسی را رقیب اصلی‌اش در پرسپولیس می‌داند که شاید برایش مشکل‌ساز شود، اظهار کرد: فوتبال ورزشی گروهی است و من فکر می‌کنم همه بازیکنان تلاش می‌کنند تا بهترین باشند. من به تیم پرسپولیس فکر نمی‌کنم و تنها به استقلال فکر می‌کنم. ما تنها هدف‌مان‌ ارائه یک بازی بسیار خوب است و به این مسائل فکر نمی‌کنیم.
اصلا کی اینو ادم حساب میکنه بیارش تو پرسپولیس
پرسپولیس سوراخ سوراخ.

ایول به استقلال و تیموریان