انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوتی امروز من :| ( سری دوم /: )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام بچه ها (:
من دیدم چون تو اون موضوع سوتی قبلیم یه سری گفتن از این سوتی هات بزار
بعد دیدم چون شوما ها خعلی گل هستین از اون سوتی های خفن براتون نوشتم
ً.
.
.
.
.
.
آقا من امروز داشتم با دوستم از یه جایی برمیگشتم دوستم( ساینا ) گفتی رکی بیا منو تا یه جایی برسون ( پیاده بودیم )گفتم باشه رفتیمووو رسیدیم دم اپارتمانشون دیدم یه مرده از ساختمونشون داره میان بیرون اومد تا مارو دید با یه لحن کشیده گفت: به به به به سلاااااااااااااام (: منم فکر کردم از اون پسراییه که تیکه میندازه و پرووهه )گفتم زهرمار :/ مردک بی ادب حرومی :|
بعد دیدم ساینا میگه سلام بابا :/
منو میگی :/ داشتم از خجالت اب میشدم باباش هیچی نگفت و رفت نگوو باباش تازه از سفر برگشته بود به دخترش اون جوری سلام کرد منم ر*دم بهش :/
به ساینا گفتم ساینا من یه عذرخواهی بهت بدهـــکارم درضمن من عذاب وجدان گرفتم تا یک ماه بای درضمن خیلی دوست دارم دختر خیلی خوبی بود
بابای گفت دیوونه :/ و دیگه رفتم :|
یعنی نمیدونم چه اخلاق گ*هی دارم :/
.
.
.
.
.
سپاس یادت نره هااااااااااا (:
بابا جونه خودت یه سپاس بده جونم در اومد تا این همه رو تایپ کردم >_<
تکراری Undecided
cryingcryingcryingcryingcryingبد
خاک تو سرت Big GrinBig GrinBig Grin

ناراحت نشیTongueTongue
وای
تو دیگه کی هستی
خدایا این ادرینا رو از ما نگیر..Big Grin
چه سوتی هایی میدی دختر..
(09-01-2014، 14:12)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تکراری Undecided

بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!Exclamation

سوتی های باحالی میدی
اون پدرش بود اونوقت تو فکر کردی پسره Undecided        خیلی نابغه ایConfused
(09-01-2014، 22:09)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
cryingcryingcryingcryingcryingبد
از اون متنایی که تو میذاری بهتره 

خیلی زرنگیا ادم به خنگی تو ندیدم ناراحت نشیا
مرسیییییییییHeart
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5