انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این دختر جوان درازترین زبان دنیا را دارد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دختر خانم جوان درازترین زبان در دنیا را دارد

این دختر جوان درازترین زبان دنیا را دارد 1

این دختر خانم آمریکایی که تاپر نام دارد گفت: زبان من دو برابر زبان افراد دیگر طول دارد و خیلی بزرگ است. به گزارش پارس ناز تاپر در سال ۲۰۱۱ میلادی به دلیل دارا بودن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درازترین زبان توانست این رکورد را در کالیفرنیا بدست آورد و در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برساند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس[url=http://www.parsnaz.ir/news_detail_7337.html][/url]
یا خدا این زبونه یا سرسره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!؟!؟
Exclamation
فک کنم خیلیم زبون درازه
IdeaIdeaIdeaExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationواااااااااااا
ShyRolleyesSmile:cool:
یاابوالفضل
.
.
.
.
شوخی کردم قبلا دیده بودمشBig GrinBig Grin
از زبون کم نمیارهBlush
جلدرخالق
(23-01-2014، 12:16)ANI JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جلدرخالق
خدا وکیلی اگه یه سپاس بدی چیزی ازت کم نمیشهSad
صفحه‌ها: 1 2