انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فک وفامیل داریم ما....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
چـــندروز پیـــش سیل اومده بود اصلا جـدول پیدا نبــود به زور خودمــــو رسونـــدم خونه!از خواهـرم پرسیدم این ابــــــهابه این زیـادی چطور میــــرن که خشک شه همه جـا؟!!اونـــم گفت بخار میشن میرن تو دریــــــــا:-)
من( o_0)
خواهرم (^_^)
اره دقیقا دانشجـــــــو هست :-))
فک وفامیله؟؟؟؟؟

آخ جاتون خالی
مامانم برام آب هویچ گرفته بود شیرین نبود بهش میگم : شکر بده توش شکر بریزم میگه :ن خاصیتش میره!!!!!!
آخه این مامان ک من دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی از جملات قصار خواهرم :
کشیدن خط چش از شکافتن هسته ی اتم هلیوم سخت تره.

ببین کی خوهر ما شده؟؟!!
فکو فامیله من دارم؟؟!!

من یه دفتر دارم که حرفامو اینجورچیزارو به صورت ادبی توش مینویسم.
یه روز دخترخالم این دفتره رو برداشت ویکی از مطلباشو خوند بعدش برگشت به من گفت( اینا رو همشو خودت نوشتی؟؟؟)منم گفتم اره!!
بعدش خیلی خوشحال بهم میگه(ایول ایدا وقتی مردی اینا چاپ میشه.غیرازمن کسی دیگه هم اینارو خونده؟؟)منم گفتم نه!!!!!!!!!!!
بعدم خیلی خوشحال تر بهم میگه(پس شاید به نام خودم چاپشون کنم)

مدیونید اگه فکرکنید فک وفامیل به فکرپیشرفت من نیستن!!

مامانم چند روز خونه نبود.بعد از چند روز اومد خونه و پس از ماچ و بوسه واظهار دلتنگی فراوان(!) به خواهرم میگه: ماشاا... چقدر بزرگ شدی!
بعد برگشته به من میگه: وای تو چقدر خوشگل شدی!!!
خواهرم با ناراحتی گفت: یعنی من خوشگل نشدم؟
مامانم برگشته متاثر(!) میگه:عزیزم تو خوشگل بودی بزرگ شدی ولی غزل هم بزرگ شده هم خوشگل!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی خیلی آرام و نرم قیافه ی معمولیمو دو بامپی(!) کوبونده تو سرم.Smile))))))))))
من=0ـ0
خواهرم=^-^
مامانم=^ـ^
خوشگلی=0ـ0
عشق مادرانه ی لبریز(!)=#ـ#

دیروز ب دختر عموم میگم:میدونی بابک جهانبخش کجا به دنیا اومده؟
با افتخار سرشو بالا گرفتو گفت:ارررررررررره.تو قزویییییییییییییییییییییین
من:ها قزوین؟
اون:اره
من:خاک تو سرت کنن تو المان به دنیا اومده قزمین کجاست خخخخخخخخخخخخ

دختر عمومی من ک تو افق اب شد منم غش کردم از خنده خخخ

اخه المان کجا قزوین کجا؟
دختر عمومی روشن فکره ما داریم؟

خواستگار اومده برام ، خواهر پسره میگه برادر ما اولین بارشه میاد خواستگاری واسه همین خجالتیه. مامان بزرگ منم واسه بازار گرمی میگه دختر ما هم اولین باره واسش خواستگار میاد. فک و فامیله داریم؟

خواب بودم بابام اومد تو اتاقم یهو جیغ زد ایدا من نزدیک بود به سقف بچسبم میگم بله چی شده؟ بابام میگه پاشو امروز تمرین داری خواب نمونی ! فک و فامیله داریم ؟

جان من دلت میاد سپاس ندی

کونظر هاتون
باحال بود مرسی
خخخخخخخخBig Grin
مممممممممممممممممممممممممیسی
خوب بود مرسی
یکی از جملات قصار خواهرم :
کشیدن خط چش از شکافتن هسته ی اتم هلیوم سخت تره.

اینو راس گفته......!Big GrinBig GrinBig Grin
خوب بود ممنونمHeart
خیلی خوب بودن
عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااالی   liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii​iiiiiiiiiiiiiiikeHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartبازم بزار لطفاBig Grin
مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
خخخخخخخخخخخخخخ
صفحه‌ها: 1 2