انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 10 فيلم برتر در تاريخ سينما
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
10 فيلم برت در سينما كه تا كنون ركورد انها شگسته نشده است

1-برباد رفته(1939)     Gone With the Wind

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
10 فيلم برتر در تاريخ سينما 1

اين فيلم توانسته 990 ميليون نفر را راهي سينما كند  :229:
جمله معروف فیلم:
ویوین لی: فردا روز دیگری است...

2-جنگ ستارگان (1977)Star Wars    

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جمله معروف فیلم:
لوک: من نمی تونم اینو باور کنم.
یودا: به همین دلیل هم هست که شکست می خوری!

3-آوای موسیقی (اشک ها و لبخندها)  (1965)  The Sound of Music

بارونس: یه جایی اون بیرون یک خانمی هست که مطمئن ام هرگز یک راهبه خوب نمی شه.

4- ئی تی: موجود ماوراء زمینی (1982)     E.T: the Extra-Terrestrial

جمله معروف فیلم:
ئی تی (که خوب بلد نیست حرف بزند در پایان فیلم موقع خداحافظی به چرتی به جای GOOD BYE اشتباهی میگوید BE GOOD)

5- ده فرمان (1956)   The Ten Commandments

رامسس در خطاب به نفرتیتی: تو مال من خواهی شد. همچون سگ ام. همچون اسب ام... و شاهین ام. جز اینکه من تو را بیشتر از آنان دوست خواهم داشت و کمتر از آنان به تو اعتماد خواهم کرد!

6-تایتانیک (1997)

فروش فیلم را اگر با نرخ تورم در نظر بگیریم نزدیک به 1.008.000. دلار می شود. یعنی 300 میلیون دلار بیشتر از آواتار!
جمله معروف فیلم: وقتی جک و دوستش ورق بازی می کنند دوست جک بهش میگوید: «تو سر تمام پول هامون شرط بسته ای؟» و جک بهش می گوید : «وقتی آدم چیزی نداره ،چیزی هم از دست نمی ده!»

رتبه های بعدی به ترتیب:

7- آرواره ها (1975) فروش در سال تولید260.000.000 /  فروش با نرخ تورم 1.006.000.000
8- دکتر ژیواگو (1965) فروش در سال تولید  11.725.000 / فروش با نرخ تورم 975.000.000
9- جن گیر (1973) فروش در سال تولید 232.000.000    / فروش با نرخ تورم 869.000.000
10- سفید برفی و هفت کوتوله (1937)  فروش در سال تولید 184.000.000   /فروش با نرخ تورم 856.000.000
بر باد رفته خیلی زیبا بود یکی از بهترین فیلمای عمرم هیچ فیلمی به پای این نمیرسه
وایی من عاشق فیلم اشک ها ولبخند ها و تاییتانیک و برباد رفته ام
مر30
عالی بود