انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: وقتی نیلسون قاطی میکند!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
همه دیدند که توپ به دست آرش افشین خورد. همه ایران این صحنه را دیدند اما نمی‌دانم چرا شما این صحنه را ندید

سایت گل: گل برتری فولاد در دقیقه 89 مشکوک بود و حتی برخی کارشناسان داوری هم گفته اند افشین از دستش برای کنترل توپ استفاده کرده است.

بعد از ثبت این گل و حتی پس از سوت پایان مسابقه علی دایی،دستیارانش و بازیکنان پرسپولیس به شدت بر سر جهانبازی آوار شدند و به او اعتراض کرده اند که سرشان را بریده است اما شرایط نیلسون از همه عجیب تر بود.

نیلسون بر خلاف همیشه بسیار عصبانی به نظر می رسید و هیچ کس نمی توانست او را کنترل کند.نیلسون خودش می گوید وقتی به داور رسیده گفته است چرا هند افشین را نگرفته:«همه دیدند که توپ به دست آرش افشین خورد. همه ایران این صحنه را دیدند اما نمی‌دانم چرا شما این صحنه را ندید.»

وی پس از اینکه درگیری لفظی با داور پیدا کرد، گفت:« من درگیری لفظی پیدا نکردم فقط یکی از فولادی‌ها به من گفت برو دهنت را ببند، باختی. من هم به او اعتراض کردم چون از طرز صحبتش خوشم نیامد. به همین دلیل به او اعتراض کردم. من جنبه باخت دارم.»

وقتی نیلسون قاطی میکند!! 1
جب چرا این طوری می کنن اخه