انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شتر در برنمه زنده موهای خبرنگار را خورد 0 نوش جونش) + عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شتر در برنامه زنده موهای زن خبرنگار را خورد + عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شتر در برنمه زنده موهای خبرنگار را خورد 0 نوش جونش) + عکس 1

رسانه های رسمی آمریکا اعلام کردند که یک خبرنگار حین اجرای برنامهاش با شتری مواجه شد که موهای او را به دهان گرفته و مشغول خوردن آنها بود. به گزارش پارس ناز، این خبرنگار که برای تلویزیون محلی ایالت «ویرجینیا» کار میکند در مصاحبهای با شبکه خبری NBC12 خاطرنشان کرد: درحال فیلمبرداری و اجرای زنده در منطقه «ریچموند» بودیم که ناگهان احساس کردم شتری که در آخور قرار داشت موهای من را به دهان گرفته و مشغول خوردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
د ن آنهاست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این زن جوان در ادامه افزود: پس از آن که این شتر موهایم را به دهان گرفت، فیلمبردار دست از کار کشید و به من کمک کرد تا موهایم را از دهان این حیوان بیرون بکشم. البته هنوز به این مساله پی نبردم که چرا این شتر موهایم را به دهان گرفته بود.