انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
من با حجاب اجباری موافقم
ببینید دین اسلام گفته که موهاتونو دربرابر نامخرم بپوشونید ولی نگفته که این پوشوندنه باید با چادر صورت بگیره شما با شال و روسری هم میتونید حجاب کامل و درستی بگیرید چادر حجاب برتره توجه کنید حجاب برتر
نقل قول: من با حجاب اجباری موافقم
پس اواتارتو عوض کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟ 6
(24-10-2014، 6:54)x_love_x نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با حجاب اجباری موافقم
اوه اوه خدا میدونه عقیده شما چیه دیگه  -_°

ولی به هر حال عقیده شخصیه
نقل قول: اوه اوه خدا میدونه عقیده شما چیه دیگه  -_°

assassin creed's
(24-10-2014، 18:00)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

assassin creed's
حتما اینو اساسین گفته بود اره ؟؟!!
چادر دوس ندالمcrying
(24-10-2014، 18:10)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2014، 18:00)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

assassin creed's
حتما اینو اساسین گفته بود اره ؟؟!!
نه ،گفتی خدا میدونه عقیده ی شما(x love) چیه !
منم گفتم assassin creed's
معنیه این واژه رو باس بدونی دیگه .  .  !

(24-10-2014، 18:56)Nazi_jigar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چادر دوس ندالمcrying
اون دنیا هر ذره از موت که ازت بیرون باشه! از همون جا اویزونت میکنن
دوستان شما چرا فکر میکنید چادر اجباره؟نه خیر اصلا این طور نیست.

چادر حجاب برتره
احجاب اجباریه!
الانم با تبلیغات همه جانبه ای که از سوی حکومت انجام میشه حتی اگر هم چادر  رو اجباری نکنه چهره ی افراد "بدون چادر" رو اینقدری سیاه میکنه که هرکی ازش استفاده نکنه انگ "زن خیابانی" بودن بهش بخوره !
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9