انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مصاحبه جدید لویی درباره جدایی اعضا گروه (1D)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
وان دایرکشن گفته که تا به حالا بینهایت موفق بودند و این براشون غیر ممکنه که حالا شغلشون تموم بشه
هری استایلز 19 ساله لویی تاملینسون 22 ساله زین مالیک 21 ساله..لیام پین بیست ساله و نایل هوران همگی مطمئن هستن که هرگونه تنشی هم که در آینده توی گروه پیش بیاد خیلی سریع حل میشه
لویی تاملینسون در بالای مجله پاپ گفت : ما واقعا برامون سخته که بخوایم با بودن هم آزار ببینیم که این خیلی چیزه خوبیه ...
او اضافه کرد : مثلا اگه یکی از اونها طوری رفتار کنه که من ناراحت بشم یا من رو آزار بده و توی ذهنم بگم که درسته تا کارشو تایید کنم پس برای مدت زیادی ناراحت میمونم..پس من نمیتونم این کارو بکنم
گروه برای اینکه بتونه به مقابله با بعضی رفتارای متضاد بین اعضا گروه دست پیدا کنه کارهایی رو کرده مثله گذروندنه تمام سال 2013 با هم که باعث شد به هم نزدیک تر بشن و با ادامه دادن تور جدید در سال بعد ادامه پیدا میکنه...
و برخلاف اینکه پسرا همه جا تحت فشار جمعیت مردم قرار میگیرن تاملینسون فکر نمیکنه که اون تعداد با توجه به شهرتشون خیلی زیاد باشن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.coca.ir/wp-content/uploads/2013/06/One-Direction-Photos-12.jpg

مصاحبه جدید لویی درباره جدایی اعضا گروه

لویی گفت : من هیچوقت مردم مشهوری رو که گفتن ما نمیتونیم بریم بیرون رو درک نکردم...چون منطقی نیست. شاید ممکن باشه که مجبور بشی بایستی و چند تا عکس بگیری اما بعد به کارت ادامه میدی و به جایی که بخوای میری.
او ادامه داد : تنها جایی که این مسئله آزار دهنده میشه وقتیه که ما قراره در جای خاصی باشیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.coca.ir/wp-content/uploads/2013/06/One-Direction-Photos-7.jpg

منبـع:1diran4.tk
جدانشنSad
کاش جدانشن خیلی بهتره
(13-01-2014، 10:27)noosha joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جدانشنSad

نـع بـآو نمیشـن !! ((: نگـران نبـآش . .ایـن پسـرایی کـه مـن میبینـم جـدا نشـدنیـن !! ((:
(13-01-2014، 10:34)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-01-2014، 10:27)noosha joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جدانشنSad

نـع بـآو نمیشـن !! ((: نگـران نبـآش . .ایـن پسـرایی کـه مـن میبینـم جـدا نشـدنیـن !! ((:
خداکنه باهم بهترن  جداشن طرفداراشون از بین میرنUndecided
(13-01-2014، 10:36)noosha joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-01-2014، 10:34)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
جدانشنSad

خداکنه باهم بهترن  جداشن طرفداراشون از بین میرنUndecided

اگه هم جدا بشن فک نکنم طرفداراشون از بین بره /: چون هرکدوم از طرفدارا برای یکی از پسرا به گروه علاقه دارن !!
هوف =/
گروهشون عالیه^_^
جدا نشن خعلی خوبه^_-
انآ مث دآدآش میمونن نمیتونن از هم جدا شن .. =))
خدانکنه که جدا بشن
همین چن ثانیه پیش خوندمش
بچه ها چرا گیج بازی در میارین لویی گفته قرار نیس جدا شن
اگه اندکی به حرفای عشقم توجه کنین اسطوره اس بچه
کلا در کنار اینکه شوخ و باحاله خیلی هم عاقله
آی لاو هیم^__^
صفحه‌ها: 1 2