انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زدبازی زمین صافه(طنز)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اینترو (شروع آهنگ)

هیدن : صبح به خیر تهران !!! با این جمله میخواد علاقه ی شدیدش به تهران رو نشون بده

هه هه : این خنده ی مهراده که در نوبه ی خودش طرفداران زیادی داره و مردم دلشون برا این خنده ها تنگ شده بود !

ورس ۱ (سیجل)

سیجل هنوز آهنگ شروع نشده ورسش رو شروع میکنه و همه رو غافل گیر میکنه !

از ثانیه ی 31 تا 1:17 میکرفون رو گرفته و به کسی هم نمیده و انگار قصد اینکار رو هم نداشت اگه نسیم از پشت غافلگیرش نمیکرد احتمالش زیاد بود که تا آخر آهنگ سیجل بخونه .

صدای سیجل حالت لرزش به خودگرفته و به نظر من صدای او همانند مردی شده كه در حال آه و ناله است !!! (معلوم نیست داشته چیکار میکرده. )

اما نکته ی جالب تاکید سیجل بر دوست داشت بود !

(دوس دارم دوس داری دوس داری منو !!! )

اینجا یه سوال پیش میاد که آیا واقعا دوس داری ؟

کروس ۱ (نسیم(:

نسیم نیز با همان صدای همیشگی خود كروس خود رو اجرا می كند : ( میدونم زمین صافه ) نسیم 4 بار این جمله را تكرار می كند و اگر مهراد اشاره نمیکرد یه ۱۰ ۱۲ بار دیگه هم میگفت !

نسیم یه چیزی حدود نیم ساعت داشت کروس و ورس دوم رو میخوند ! اینقدر طولانی شده که آدم سرش درد میگیره !

تو کروس بسیار اعتقاد دارند که به احتمال فراوان زمین باید صاف باشد ( نظریه جدید زدبازی)

نسیم همچنان اعتقاد داشت که میدونه زمین صافه که سیجل گفت زمین صافه عزیزم هی میگفت میدونم زمین صافه سیجل هم میگفت زمین صافه عزیزم که ناگهان ام جی نمیدونم از کجا اومد و بازی اینارو خراب کرد ..

و گفت زمین صافه عزیزم..... این دو وقتی صدای خسته ی ام جی رو شنیدند از ادامه ی آهنگ نا امید شدند و از استدیو رفتند بیرون و دیگه هم تا آخر آهنگ خبری ازشون نشد !

ورس ۲ (ام جی)

ام جی استایل عجیبی در این قسمت به كار برده صدای او همانند مردی است كه بغض سراپای وجودش را فراگرفته است زنش طلاق گرفته . چکش برگشت خورده . و تمام کشتی هایش غرق شده است و به زور بازو او را به استدیو آوردند و گفتند بخون برای تایید حرفم به این 2 بیت آخر او توجه كنید :

(برنامه ی خداحافظی با 2تا بوسه/می ری و تو فكرم فقط این 9 تا روزه/ولی حیفه پانشیم اصلا صبح با بوست/الان دوری ازم و بینمون اقیانوسه)

در اینجا باید بگم آقای سهراب مسایل خانوادگی خود را وارد کار نکنید اگر این کارو بکنید نتیجش این میشه که دیدید !

ورس ۴ ( جی جی )

خدارو شکر ! افسردگی ام جی تو ورس علیرضا دیده نمیشه . اما جی جی به نظر میشه کارتون زیاد میبینه !

برای مثال به این قسمت های تكست او توجه كنید :
:1 میگی مشكل با من پشت سر داری/دنیا دنبالمون ما دزد دریایی !!
:2یا بین ما اینا همه وكیل و دكترن/نمیدونن چیه توی جزیره گم شدن !! ( سریال لاست هم زیاد میبینه (
:3 ته دریا پری دریایی !! /طعم ابرا !! رفتیم هرجایی
:4 اون بالا با یه قالیچه !! /داد زدیم زمین صافه گالیله !!

پروفسور جی جی در بیت بالا خوب واسه خودش كروی بودن زمین و قانون جاذبه ی زمین گالیله را نقض نموده است !! و معتقد است كه زمین صاف است !

كروس دوم : (همكاری نسیم و هیدن )

نسیم در این كروس تاكید می كنه كه (( چرا من رفتم ؟! )) اینجا این سوال پیش میاد که کجا رفتی ؟ و قاعدتا هیچ جوابی هم نمیشه براش پیدا کرد .

سپس هیدن 2 دفعه یك بیت را تكرار نموده (( اگه بگی نه نمی گم میمیرم/عكساتو میشینم یكی یكی می بینم )) این یتیکه رو من خودم خیلی دوست دارم اما نمیفهمم چرا این جمله رو دو بار تکرار میکنه کر که نیستیم یه بار هم بگی میشنویم !

آخی شاید بچم تکست کم آورده لطفا کمک های مردمی (تکست) خودتون رو به کد پستی۱۵۴۳۴۶۵۹۷۶۴ (خودش تو آهنگ خلیج فارس میگه )بفرستید.

ورس آخر (هیدن)

هیدن در تكست 2 بار از كلمه ی (كاش)استفاده نموده و این نهایت احساس و عاطفه در یك تكست است :
:1 كاش وقت وایسه همیشه بغل من باشی/قابمون كنن عین اثر نقاشی !!

:2كاشكی همیشه بمونی تو دنیای من كه رو صاحلش دنبالتم / میدوییدیم دنبال هم

باید خدمتتون عرض کنم که کاشکی رو کاشتیم در نیومد حالا هی بگو کاشکی کاشکی (بر کارمیکون مگو چرا جام مرو بشکست لیلی)

از نكات قابل توجه این كه هیدن در این تكست به رمان های پاؤلو کوئلو شاعر و رمان نویس مشهور فرانسوی نیز اشاره نموده و بیشتر حال و هوای ملودرام و كلاسیك آن دوران و علی الخصوص شهر پاریس را برایمان صحنه سازی نموده است . ( ای وطن فروش ! )

کروس ۳ (نسیم )

این كروس نیز همانند كروس اول توسط نسیم اجرا می شود .

اوترو : (هیدن و ام جی و نسیم )

سر انجام نوبت به اوتروی كار می رسد كه ابتدا هیدن جمله ی (تنها نباشیم باهم باشیم) را اجرا كرده سپس هیدن و ام جی باز هم به صاف بودن زمین تاكید كرده و سرانجام نسیم اشاره می كند كه فقط همین آرزوی ماست (ما چه آرزو هایی داریم اینا چه آرزویی دراند)

نکته پایانی :

مدت زمان آهنگ یکی از نکات جالب این آهنگه !
ی و یك ثانیه از آهنگ پنج دقیقه و پنجاه و نه ثانیه ای تابستون كوتاهه بیشتر شده است
یعنی دقیقا شش دقیقه و سی ثانیه مدت زمان آهنگ زمین صافه می باشد
و به نظر بنده مدت زمان بسیار زیادی برای یك آهنگ محسوب می شود فیلم سینمایی که نیست !
عالی بودBig GrinBig GrinBig Grin
ایول عالی
خیلی عالی بود مرسی.
این اهنگشون خیلی خوبه .. منو میبره فضا ..
Heartكاشكی همیشه بمونی تو دنیای من كه رو صاحلش دنبالتم / میدوییدیم دنبال هم Heart
HeartHeartHeart
میگی مشكل با من پشت سر داری/دنیا دنبالمون ما دزد دریایی !
این رو دوستش میدارم...!!
اهنگ عالی بود...
میدونم زمین صافه....

میدونم زمین صافه...

عشق است
صفحه‌ها: 1 2