انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سیر تكاملی رفتار با دختر ها در خانواده...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سال 1220 :

مرد : دختره خیر ندیده من تا نکشمت راحت نمی شم ...

زن : آقا حالا یه غلطی کرده شما ببخشید !!! نا محرم که خونمون نبود . حالا این بنده خدا یه بار بلند خندیده ...!!!

مرد : بلند خندیده ؟ این الان جلوشو نگیرم لابد پس فردا می خواد بره بقالی ماست بخره . !!! نخیر نمی شه باید بکشمش ... !!!

_ بالاخره با صحبتهای زن ، مرد خونه از خر شیطون پیاده میشه و دختر گناهکارشو می بخشه ...

سال 1280 :

مرد : واسه من می خوای بری درس بخونی ؟ می کشمت تا برات درس عبرت بشه . یه بار که مردی دیگه جرات نمی کنی از این حرفا بزنی !!! تو غلط میکنی !!! تقصیر من بود که گذاشتم این ضعیفه بهت قرآن خوندن یاد بده . حالا واسه من می خوای درس بخونی ؟؟؟

زن : آقا اروم باشین . یه وقت قلبتون خدایی نکرده می گیره ها ! شکر خورد .!!! دیگه از این مارک شکر نمی خوره . قول میده ...

مرد (با نعره حمله می کنه طرف دخترش ) : من باید بکشمت . تا نکشمت اروم نمیشم . خودت بیای خودتو تسلیم کنی بدون درد می کشمت ...!!!

_ بالاخره با صحبتهای زن ، مرد خونه از خر شیطون پیاده می شه و دختر گناهکارشو می بخشه ...

سال 1330 :

مرد : چی دانشسرا ؟؟ (همون دانشگاه خودمون ) حالا می خوای بری دانشسرا ؟ می خوای سر منو زیر ننگ بوکونی (بکنی ) فاسد شدی برا من ؟ شیکمتو سورفه ( سفره ) می کونم ( می کنم ) ....

زن : آقا توروخدا خودتونو کنترل کنین . خدا نکرده یه وخ ( وقت ) سکته می کنین آ ...

مرد : چی می گی زززززن ؟؟ من اگه اینو امشب نکوشم ( نکشم ) دیگه فردا نمی تونم جلوی این فسادو بگیرم . یه دانشسرایی نشونت بدم که خودت کیف کنی ...

_ بالاخره با صحبتهای زن ، مرد خونه از خر شیطون پیاده میشه و دختر گناهکارشو می بخشه ...

سال 1380 :

مرد:كجا؟میخوای با تكپوش(ازین مانتو خیلی آستین كوتاها كه نیم مترم پارچه نبردن و وقتی میپوشیشون مثله جلیقه نجات پستی بلندی پیدا میكنن)و شلوارك(ازین شلوارخیلی برموداها)بری بیرون؟میكشمت.من تورو......میكشمت......

زن : ای آقا . خودتو ناراحت نکن بابا . الان دیگه همه اینطورین ( شما بخونید اکثرا ) .

مرد : من ... اینطوری نیستم . دختر لااقل اون شلوارو یکم پائین تر بکش که تا زانوتو بپوشونه . نه ... نه ... نمی خواد . بدتر شد . همون بالا ببندیش بهتره ... !!! ( لطفا بد برداشت نکنین!!! )

سال 1400 :

زن : دخترم . حالا بابات یه غلطی کرد. تو اعصاب خودتو خراب نکن . لاک ناخونت می پره . اروم باش عزیزم . رنگ موهات یه وقت کدر می شه آ مامی . باباتم قول می ده دیگه از این حرفا نزنه ...

بالاخره با صحبتهای زن ، دختر خونه از خر شیطون پیاده میشه و بابای گناهکارشو می بخشه !!!

سپاس یادتون نرهHeartSmile
دختر من که سال 1440 که نه تاوقتی من زندم از این کارا ازش سر نمیزنه
(31-05-2012، 17:52)kian1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دختر من که سال 1440 که نه تاوقتی من زندم از این کارا ازش سر نمیزنه
مگه شما دختر داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
ه ه ه ه...Big Grin
جووونم!25r30
من باید تا 1400 زنده بمونم ک همچین جمله ایو بشنوم!Big Grin
خیلی مسخره بود