انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دزدیده شدن جایزه ی کیم هیون جونگ توسط یونگ سنگ!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سال 2009 هیون جونگ جایزه popularity drama award یا یه چی تو همین مایه هارو میبره اما چون اون زمان H1N1 داشته و تحت مراقبت بوده هیونگ جون و کیوجونگ و یونگ سنگ که اونجا برای UR MANاجرا داشتن برای دریافت جایزش میرن.
یونگ سنگ تندیس رو دریافت میکنه و از طـرف هیون هم تشکر میکنه و لحظـه آخر به شوخی میگه:من این تندیس رو به هیون جونگی نمیدم
چندوقت بعد هیون جونگ در برنامه KBS 2TV ‘Entertainment Relay گفت که یونگ سنگ تندیس من رو واقعا بهم نداد.ما چندین بار باهم ملاقات کردیم اما اون هیچ اشاره ای به تندیس نکرد و منم روم نشد ازش درمورد تندیس بپرسم و اون هم تندیس رو به من نداد.البته منم رفتم خونش و به تلافی تندیس کلی از لباساش رو برای خودم برداشتمدزدیده شدن جایزه ی کیم هیون جونگ توسط یونگ سنگ!!! 1

عججججججججججب!!!!
یونگ سنگم ازاین کااارامیکنه مگع؟؟؟؟"
بدبخت هیون!
واقعا بد بخت هیون
الهي خجاااااالت ميكشهBlush
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
آخیییییییییییییییییی هیون گناه دارهp336
واقعا به ماچه؟؟؟
یه چن تا آدمه درستو حسابی بزارین
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
به ما ربطی ندارهSad
(18-01-2014، 20:41)shahi 80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا به ماچه؟؟؟
اصن آدم درست وحسابی تراز اناپیدانمیییییییییییشه!!!!!
(19-01-2014، 11:32)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2014، 20:41)shahi 80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا به ماچه؟؟؟
اصن آدم درست وحسابی تراز اناپیدانمیییییییییییشه!
هه هه هه هه هه خنده دار بود
آخه آدم قهطه
:ess:چه ادمیه:ess:
(21-01-2014، 17:38)لی مین هو3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:ess:چه ادمیه:ess:
خب باباآخرش که بهش میدادهBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4