انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: قتل با استفاده از عوامل طبیعی!+عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این زن ۱۳۶ کیلویی روز حادثه بعد از درگیری بر روی شوهرش که فقط ۵۵ کیلو وزن داشت، نشست و او را له کرد و به قتل رساند. این حادثه در تابستان گذشته، زمانی که این زن و شوهر با هم درگیر شده بودند، رخ داد. آنها ۳ فرزند دارند.

زن آمریکایی در دادگاه از اینکه پدر فرزندانش را له کرده بود، ابراز تاسف کرد و گفت: می‌خواهم این را فقط بگویم که به راستی متاسف هستم.
قاضی دادگاه پس از بررسی این پرونده اعلام کرد: زن آمریکایی ۳ سال تحت نظر خواهد بود. همچنین او باید ۱۰۰ ساعت کار اجتماعی انجام دهد.

قتل با استفاده از عوامل طبیعی!+عکس 1
قتل با استفاده از عوامل طبیعی!+عکس 1
هه هه یکی از دوسام کپی همین زنس...(البت دوسه من پسره وزنشم 118 هستش)Big GrinBig GrinBig Grin پسر خیلی شبیهشه باید بش بگم بیاد این عکسرو ببینه مخصوصا عکسه دومی....خوب اون مرده مگه مریض بوده با این در افتاده؟؟؟من جاش بودم از گل کمتر بش نمیگفتم..Big GrinBig Grin
یا قمر بنی هاشم بیچاره چه حسه بدی داشته شوهره
خدا بخیر کنه همینو کم داشتیم مرگ با شکم اینم اومد اخر چاقی یا کشتن کسیه یا کشته شدن توسط کسی Sad
هههههههههههههههههههههههههه واااااااااااااااااااایییییییHeart
خپلووووووووووووووAngryDodgyDodgyDodgy
آخه اون شوهر ناقص الخلقه اش باسه چی این بادکنک رو گرفته تا همچین بلایی سرش بیاد...
حقش بودهSleepy
تكراري...................Angry