انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: داستان ها ی طنز وباحال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
داستان اول:راننده کامیونی وارد رستوران شد.دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد سه جوان موتور سیکلت سوار به سمت رستوران امدند  ویک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتندوبعداز چند دقیقه پچ پچ کردن اولی سیگارش رادر استکان چای راننده خاموش کرد.راننده به اوچیزی نگفت .دومی شیشه نوشابه راروی سر راننده خالی کردوباز هم راننده سکوت کرد.وقتی راننده بلند شد تا صورتحساب رستوران را پرداخت کندنفرسوم به پشت او پا زدو راننده محکم به زمین خورد .ولی بازهم ساکت ماند.دقایقی بعداز خروج راننده از رستوران یکی ازجوان هابه صاحب رستوران گفت:چه ادم بی خاصیتی بود نه غذا خوردن بلد بود نه حرف زدن ونه دعوا!  رستوران چی؟از همه بدتر رانندگی بلد نبودچون وقتی داشت می رفت دنده عقب3 تا موتورنازنین را له کرد و رفت!!!!!.....  داستان دوم:ده مرد ویک زن به طنابی اویزان بودند طناب تحمل وزن یازده نفر را نداشت باید یک نفرطناب را رها میکردو گرنه همه سقوط می کردند زن گفت :من در تمام عمر همیشه عادت داشتم که داوطلبانه خودم را وقف فرزندان وهمسرم می کنم ودر مقابل چیزی مطالبه نکنم...من طناب را رها میکنم چون به فداکاری عادت دارم در این لحظه مردان سخت به هیجان امدند وشروع به کف زدن کردند                داستان سوم:سوارتاکسی یودم که یه خانم جوان بایه پسر بچه زبل 5-6ساله کنارم نشست.بچه هه خیلی بپر بپر می کردو تاکسی رو روی سرش گذاشته بود.خانومه هر چی گفت ساکت نشد که نشد.اخر سر خانومه یه نیشگون اساسی از بچه گرفت که داد بچه بالا رفت بچه زبل با گریه گفت :منوزدی؟حالا به بابا می گم دیشب خونه ی عمواینا چیکار کردی .زنه که دیدخیلی نا جورشد .گفت:چیکاری کردم؟بچه هه گفت:خب گوزیدی!حالا ما سفت خودمونوگرفته بودیم که نخندیم ومثلا اصلا چیزی نشنیدیم ولی خود زنه اونقدر دست پاچه شدکه راننده گفت اقااقا ما همین بغل پیاده می شیم .ماشین نگه داشته -نداشته در باز کرد که بپره پائین.یهو یه ماشین دیگه از راه رسید و زد درب تا کسی کلا  کنده شد حالا مردم جمع شده بودند و راننده تاکسی که پیرمرد بود داد می زد وبه زنه گفت:اخه خواهر من  مادر من تو که منو بیچاره کردی ؟خب همه می گوزن .منم می گوزم اینم می گوزه. اقا شما نمی گوزی؟ شما چی .شما نمی گوزی؟...                                                                                             نظر وسپاس فراموش نشه                                                                                             Heartمیلاد پیامبر به همتون تبریک می گمHeart

نظر بدین دیگه
چرا نظر وسپاس نمی دینcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
خیلی قشنگ بود Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin