انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فقط بخند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جدا شما پشتتونو چجوری لیف میزنین ؟؟؟
[rtl]من یه نقطه ی کور دارم پشتم نزدیک به 14 ساله لیفش نزدم آخرم از همونجا میگندم میمیرم …[/rtl]

[rtl]ساعت ۶ صبح تو رادیو گفت با هرکی قهرین همین الان بiش زنگ بزنین و آشتی کنین ، والا با هرکی هم آشتی باشیم اون موقع صبح بهش زنگ بزنیم ۱۰سال باهامون حرف نمیزنه …

آخه چرا عمه سوسن من که سالهاست ساکن کالیفرنیاست و مولتی میلیاردره و یه پسرداره که شاه کالیفرنیاست و قراره بیاد یه روز منو ازین جا ببره کالیفرنیا وعروس خودش کنه باید یه شخصیت خیالی باشه ؟؟؟

پسره ۸ سالشه از باباش تبلت میخواد ، ما ۸ سالمون بود دستمونو گاز میگرفتیم جاش بمونه شبیه ساعت مچی بشه !

یکی از بهترین احساس های دنیا :
از خواب بیدار بشی و نگران این باشی که الان وقت بیدار شدنت بوده ولی ببینی که هنوز ۲ ساعت مونده و میتونی بازم بخوابی …

یکى از عادتام اینه که وقتى ساعت رند بشه میتونم درس بخونم ؛ حالا تا ساعت رند میشه دستشوییم میاد و ۵ دقیقه میرم دستشویى بعد ساعت رند نیست ! باید ۵۵ دیقه صبر کنم !

اینایی که میگن حاضریم تمام زندگیمونو بدیم برگردیم به دوران درس و مدرسه …
اینا همونایی هستن که خودشونو میزدن به مریضی که نرن مدرسه …

یک اتاق مرتب نشانه ای از کامپیوتر خراب یا اینترنتی قطع شده میباشد !

دیشب پشت چراغ قرمز بودیم دیدم افسر داره یکی رو جریمه میکنه که از چراغ قرمز قبلی رد شده …
یارو می گفت : سرکار ننویس ندیدمت !

ﻣﻦ ﻣﻄﻤﺌﻨﻢ ﺳﻠﻮﻻﯼ ﻣﻐﺰﻡ ﺑﻪ ﺟﺎی ﺧﺎﮐﺴﺘﺮﯼ ، ﻗﻬﻮﻩ ﺍﯾﻪ !
ﺍﯾﻨﻮ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺯ ﺗﺼﻤﯿﻤﺎﻱ ﻣﻬﻢ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﻢ ﺭﺍﺣﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪ !

پسره نوشته بود :
جــای خــالی تــــورو اِنقـد بـــا چـشام آب میدم تا بـــــازکـنــارم ســبز بشــی..!
فکر کنم مخاطبش یونجه بوده!   

اگه قرار باشه بین عشقت و ۱ میلیون دلار یکی رو انتخاب کنی
اولین چیزی که با اون پول می خری چیه !؟

یکی از آپشن های عطر مشهدی اینه که
برای از بین بردن بوش باید اون قسمت از بدن رو قطع کنی !

ﺑﺎﺑﺎﻡ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻩ ﻏﺬﺍ ﺳﻔﺎﺭﺵ ﺑﺪﻩ
ﻣﯽ ﮔﻪ ۲ ﺗﺎ ﭘﯿﺘﺰﺍ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺑﺎ ﯾﻪ ﻫﻤﺒﺮﮔﺮ ﺳﺎﺩﻩ
ﻭﻗﺘﯽ ﻗﻄﻊ ﮐﺮﺩ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ ﭼﺮﺍ ﻧﮕﻔﺘﯽ ﺳﻪ ﺗﺎ ﭘﯿﺘﺰﺍ؟
ﮔﻔﺖ: اگه واست ﭘﯿﺘﺰﺍ میگرفتم ﮔﺮﻭﻥ ﻣﯽ ﺷﺪ

ﺑﺮﺍ ﺗﻮ ﻫﻤﺒﺮﮔﺮ ﮔﺮﻓﺘﻢ !            
بهدوتا پرورشگاه سر زدم هردوتاشون گفتن قیافت خیلی آشناس !

یه وقتایی هم هست سر کلاس از بغل دستیت میپرسی چیزی میفهمی ؟
اونم میگه نه بابا
ینی اون لحظه انگار دنیا رو بهت دادن
حالا اگه بگه آره مگه تو نمیفهمی!! [/rtl]
خیلی قشنگن دستت دردنکنه عزیزSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
(19-01-2014، 11:10)maryamam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی قشنگن دستت دردنکنه عزیزSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
مرسي عزيزمHeart